IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Смертність зросла: у Житомирі будуватимуть нове кладовище

1e1bfa7cdfdef17257e125dc3ea32fd9 - Смертність зросла: у Житомирі будуватимуть нове кладовище

Протягом поточного 2020 року кількість поховань в Житомирі зросла на 250, порівняно з минулим роком. Про це сьогодні, 9 грудня, розповів начальник управління комунального господарства Житомирської міськради Олександр Марцун.

Зокрема сума, яку міськрада планує виділити на будівництво нового кладовища, становить 800 тис. грн. Ці кошти отримані в результаті економії на електричній енергії та зовнішньому освітленні та можуть бути переорієнтовані на будівництво. 

Облаштування кладовища заплановане на західному шосе (Корбутівка) площею 700 га. По плану його вистачить на 10-12 років. Планується розчищення території від пеньків та коренів, рівняння грунту, облаштування відвідної канави та пожежної водойми.

Олександр Марцун також зазначив, що на 2020 рокі було виділено 1 млн 600 тис грн на будівництво цього кладовища, проте всі кошти були витрачені на боротьбу з COVID-19.

Члени житлово-комунальної комісії, на якій заслухали проєкт будівництва, підтримали перерозподіл коштів на створення нового кладовища та перерозподіл у розмірі 100,5 тис грн — на утримання працівників кладовища. 

Депутати також ініціювали створення кладовища для тварин, тому що поховання котів і собак під богунським мостом є неприйнятним. 

Остаточно рішення прийматимуть під час найближчого засідання сесії — 17 грудня.Будьте першим, хто прокоментував "Смертність зросла: у Житомирі будуватимуть нове кладовище"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*