IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Софія Федина назвала Людмилу Зубко лідеркою, яка змінить Житомир на краще ПР

NSV 5599 777x437 - Софія Федина назвала Людмилу Зубко лідеркою, яка змінить Житомир на краще

Людмила Зубко, яка балотується на виборах міського голови Житомира від «Європейської Солідарності», зможе реалізувати зміни, завдяки яким Житомир стане комфортним містом. На цьому наголосила народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина, яка у понеділок, 5 жовтня, приїхала до Житомира.

«Мені пані Людмила імпонує тим, що вона прямо і чітко буде йти вперед, пробиватиме стіни задля того, щоби досягти конкретно проставленого результату. Вона бачить ціль – і змітає перешкоди! Людмила Зубко живе Житомиром і для неї результат – це комфортне місто», – сказала Федина.

На переконання народної депутатки, досвід Людмили Зубко сприяє тому, аби ефективно керувати містом. Так, Зубко за освітою є інженером, працювала у будівельній сфері, є успішним менеджером, а також заснувала громадську організацію «Житомир, зроби голосніше», яка відмітилася десятками суспільно корисних ініціатив.

«Це прекрасний симбіоз для того, щоб ставати до роботи і розбудовувати місто на посаді мера», – вказала Федина.

На думку депутатки, чинним мерам, яким за п’ять років на посаді не вдалося реалізувати свої обіцянки, на цих виборах пора відійти в сторону.

«У них було достатньо часу, а тепер вони розказують, що вони щось там зробили, а все решта – це у них плани, плани… Ну, вибачайте, хлопці, у вас була можливість це зробити. Можливо, час відійти в сторону і допомогти іншим – більш цілеспрямованим людям, які зможуть довести до пуття те, що вам не вдалося», – сказала Федина.

 

NSV 5643 1 1024x683 - Софія Федина назвала Людмилу Зубко лідеркою, яка змінить Житомир на краще


Будьте першим, хто прокоментував "Софія Федина назвала Людмилу Зубко лідеркою, яка змінить Житомир на краще"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*