Сьогодні у Житомирі стартує 19 Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA

З 8 по 10 грудня у Житомирі пройде 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Організатором фестивалю в регіоні виступило як і раніше НУО «Сучасний Формат».

Цьогорічний Docudays UA проходитиме під мотивом близьким усім українцям – «Надзвичайний стан»

“Надзвичайний стан — це виняткова ситуація, коли звичне життя та плани на майбутнє поставлені на паузу. А базові життєві потреби й людські права — під постійною загрозою. 

У візуальному оформленні присутні смуги, що нагадують заклеєне скотчем вікно. Вони стали своєрідним символом надзвичайного стану та воєнних дій. Але залишається мирний пейзаж за вікном як образ майбутньої перемоги й усіх відкладених планів, до яких обов’язково повернемося”, 

– пояснюють тематику фестивалю організатори.

У програмі фестивалі передбачений блок короткометражних стрічок, знятих українськими режисерами й режисерками після початку повномасштабного вторгнення, а також іноземні та українські фільми з програми 19 DOCUDAYS UA, яку команда готувала ще взимку для показів у кінотеатрах мирного Києва.

У Житомирі переглянути фестивальні стрічки глядачі зможуть у приміщенні бізнес-центру “Імперіал”:

8/12 16:00 «Будинок зі скалок» (пл. Перемоги, 10, бізнес-центр «Імперіал», 2-й поверх)

9/12 16:00 «Фортеця Маріуполь. Орест»

10/12 16:00 «І кожна річка».

У Іршанську ж глядачів запрошують на перегляд стрічки «Будинок зі скалок» 10 грудня о 16.00 за адресою: вул. Шевченка 7, укриття Палацу культури та спорту.

«Через регулярні відключення електрики ми відмовилися від проведення фестивалю в кінотеатрі, а обрали локацію, де можливо провести покази навіть під час тотального блекауту. Безпека наших глядачів і глядачок — найпріоритетніше завдання, тому ми будемо проводити покази лише за умови відсутності повітряної тривоги, а в Іршанську кінопоказ буде проводитися в укритті, де розташований Bunker HUB»,

– розповіла координаторка Мандрівного Docudays UA на Житомирщині Оксана Трокоз

За перебігом фестивалю можна слідкувати на facebook-сторінці фестивалю на Житомирщині https://www.facebook.com/DocudaysUA.Zhytomyr.

Нагадаємо також, що у Житомирі проходять заходи в рамках акції “16 днів проти насильства”.

Будьте першим, хто прокоментував "Сьогодні у Житомирі стартує 19 Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*