Сьогодні у Житомирі "замінували" школи, дитячі садочки, лікарні, торговельні центри та аеропорт | Times ZT

Сьогодні у Житомирі “замінували” школи, дитячі садочки, лікарні, торговельні центри та аеропорт

Сьогодні зранку правоохоронці отримали інформацію про ймовірне мінування усіх лікарень, дитячих садочків та шкіл міста. За традицією “жартівник” до купи “замінував” і ТРЦ “Глобал” та ТРЦ “Житній”, які позавчора вже закривали через подібне повідомлення. Більше того, “мінування” торкнулося навіть аеропорту Житомира.

Інформація про ймовірну небезпеку знову надійшла електронним листом. Однак, цього разу “жартівник” ще й попросив 5 млн грн викупу.

Наразі правоохоронці вже перевірили інформацію щодо аеропорту, шкіл, лікарень та частини садочків міста. Небезпечних предметів не знайшли. Поки остаточна перевірка усіх вказаних об’єктів триває.

За інформацією СБУ, більшість повідомлень надісилається користувачами мережі, які перебувають на території суміжних пострадянських країн або на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей з метою нагнітання ситуації в Україні з середини.

Будьте першим, хто прокоментував "Сьогодні у Житомирі “замінували” школи, дитячі садочки, лікарні, торговельні центри та аеропорт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*