HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Сон параноїка в місячну ніч: Зе-влада відкрила проти Порошенка 21 справу

Ірина Венедіктова, яка займає в уряді посаду віце-прем’єра з питань Порошенка – заявила, що проти її підопічного вже відкрито 21 кримінальне провадження. І натякнула, що це не межа. Якщо Генеральний прокурор Андрій Портнов, наприклад, захоче відкрити ще з десяток справ проти Петра Порошенка, або навіть сотню – йому ніхто не заважатиме. «Прийде час приймати законні процесуальні рішення, і вони будуть різні!»– грізно попередила І. Венедіктова.

Заява пролунала не просто так. 10 червня Державне Бюро Лоскоту Бридких Людей Держави (ДБЛ БЛД) чекає Порошенка на допит у справі можливого незаконного переміщення можливих шедеврів живопису – авторство яких, можливо, належить всесвітньо відомим художникам. Тому колекцію картин про всяк випадок арештували. Вашингтон, Берлін, Париж, Лондон, Токіо, Сеул, Антананаріву – в усіх світових столицях пильно спостерігають за перебігом цієї архіважливої справи. Забувши про війни та епідемії. Тому допит в ДБЛ БЛД буде суворим. Настільки суворим, що Печерський суд видав дозвіл на примусовий привід свідка Петра Порошенка.

За законами України, навіть обвинувачений може відмовитися давати свідчення. А тут примусово хочуть приволокти свідка. Нє, ну, а шо робити, коли весь світ, затамувавши подих, стежить?..

Для чого цей дебільний цирк потрібен нинішньому Президенту України Валерію Коломойському та Генпрокурору Андрію Портнову – зрозуміло. В часи, коли Петро Порошенко був президентом, цих людей ображали. У них відбирали банки, заводи й телеканали, а самі вони змушені були жити за кордоном і просити милостиню біля церков та синагог. Але не дуже зрозуміло, звідки така пристрасна зацікавленість у Володимира Зеленського, міністра ковіду та фастфуду. Може, Порошенко і в Зеленського відібрав якусь кінокомпанію (в Україні, Омані, Росії, на Віргінських островах – потрібне підкреслити)?..

P. S. Це не матеріал «за» чи «проти» Порошенка або Зеленського. Це матеріал за здорову Українську Державу. Яка має бути хитрою, як лисиця – і сміливою, як вовчиця. Але замість лисиці і вовчиці ми бачимо хирлявого шакала, у якого з пащі капає піна. 21 провадження, відкрите з метою хоч на чомусь упіймати одну людину – це типовий сказ. Це колективна параноя. І якщо президент ніяк не реагує на державний сказ – значить, він заводний ключик цього сказу. Ну, або коліщатко з зубцями, яке передає параною від замовників до виконавців. Інших пояснень я не бачу.

Україна потерпає від глобальної COVID-кризи. Епідемія не спадає. Економічні та соціальні проблеми поглиблюються. Напруженість на Донбасі не спадає. Більше того, експерти вказують на можливість ескалації бойових дій путінською Росією – зокрема, з метою взяти під контроль дніпровську воду для окупованого Криму. У Білорусі зріє гостра політична криза, яка може завершитися повстанням, поваленням Лукашенка та/або аншлюсом країни з боку РФ. Наслідки цього ми теж відчуємо. Іран відверто глумиться з України: збив наш літак і вбив наших громадян. Але «чорні скриньки» не віддає і компенсацію родинам загиблих не виплачує.   

І як же зустріла це важке літо Зе-влада? Як відповідає на внутрішні та міжнародні виклики? Та дуже просто: вона завзято цькує Порошенка. Поширюючи радісний психоз серед своїх прихильників – і люту ненависть серед опонентів. Перетворюючи Україну на жалюгідне посміховисько .

P. P. S. У матеріалі використано роботи геніальної української народної художниці Марії Примаченко.

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "Сон параноїка в місячну ніч: Зе-влада відкрила проти Порошенка 21 справу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*