Соцмережі: в житомирській маршрутці неадекватний чоловік приставав до малолітньої дитини (ФОТО)

Screenshot 6 - Соцмережі: в житомирській маршрутці неадекватний чоловік приставав до малолітньої дитини (ФОТО)

Дитину насильно обіймав та мацав дорослий чоловік в брудному одязі.

Інформацію про неадекватного чоловіка опублікувала користувачка мережі ‎Людмила Оніщук‎ на сторінці пабліку Матусі й татусі Житомира.

У коментарях під публікацією житомиряни розповідають, що цей випадок не є поодиноким, мовляв, той самий чоловік дозволяє собі чіплятися та розпускати руки не тільки до дітей, а й до жінок старшого віку, при цьому робить це вже багато років поспіль.

“Сьогодні вечері це пі…р вонючий (інших слів не підберу ) в першій маршрутці приставав до дівчинки 7-8 клас. Дитина злякалася, а воно іі насильно обіймало і мацало. Будьте обережні дивіться за дітьми не тільки за своїми, а з за чужими. Бо дитина зніяковіла, але про допомогу не просила, хоч була повна маршрутка людей.”, – йдеться в тексті допису.

Також жінка, яка безпосередньо стала свідком неприємної ситуації, оприлюднила фото “збоченця”:

72533067 1407588949417931 1551709888055345152 n - Соцмережі: в житомирській маршрутці неадекватний чоловік приставав до малолітньої дитини (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Соцмережі: в житомирській маршрутці неадекватний чоловік приставав до малолітньої дитини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*