SpaceX вже готова приймати замовлення на супутниковий інтернет-сервіс Starlink Ілона Маска

Компанія Ілона Маска SpaceX тестує супутниковий інтернет-сервіс Starlink, і вже готова приймати замовлення для потенційних клієнтів, передає Techno.bigmir.net.

SpaceX керує угрупованням супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті, де вони передають високошвидкісний широкосмуговий доступ в Інтернет. Наразі аерокосмічна компанія експлуатує близько 1085 супутників із 4400, і планує цього року запускати 120 супутників щомісяця для забезпечення глобального інтернет-покриття. 

«Starlink в даний час доступний для обмеженої кількості користувачів в кожній зоні покриття. Замовлення будуть виконуватися в порядку черги. Ваш Starlink Kit поставляється з усім необхідним для виходу в Інтернет, включаючи Starlink, маршрутизатор Wi-Fi, блок живлення, кабелі та штатив», — заявила SpaceX. 

Замовити комплект Starlink можна за ціною 499 доларів США, щомісячна плата за інтернет-обслуговування становить 99 доларів США в місяць. 

«Starlink почне пропонувати послуги в вашому регіоні з середини до кінця 2021 року. Замовлення буде виконано в порядку черги. Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті перед відправкою, і вам буде знята сума, що залишилася на вашому балансі після відправки вашого комплекту. Під час бета-тестування користувачі можуть очікувати, що швидкість передачі даних буде варіюватися від 50 Мбіт / с до 150 Мбіт / с [мегабіт в секунду], а затримка від 20 мс до 40 мс [мілісекунд] в більшості місць протягом наступних кількох місяців у міру поліпшення системи Starlink. Також будуть короткі періоди відсутності зв’язку», — повідомляє SpaceX клієнтам Starlink. 

Будьте першим, хто прокоментував "SpaceX вже готова приймати замовлення на супутниковий інтернет-сервіс Starlink Ілона Маска"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*