«Do you speak English?» або поради на тему «Як же нарешті її вивчити?!»

Кілька порад від Times.Zt як вивчити іноземну мову. Онлайн ресурси, які можна використовувати для вивчення різних іноземних мов безкоштовно. Життєві хитрощі для тих, хто лінується.

Вивчення іноземної мови  | TIMES.ZT

Для чого Вам знати іноземну мову?

Для того, щоб вивчити мову, необхідно дійсно прагнути цього! Проте, одного бажання  буде замало. Не менш важливо мати ціль, заради чого ти це робиш. Варіанти « Просто хочу», «Не знаю» , « Змусили батьки» тут не актуальні!

Більш ефективними будуть : « Для того, щоб подорожувати, та мати змогу вільно розуміти іноземців» , «Щоб використовувати навички в роботі, яка зможе принести мені більший заробіток» , « Щоб знайти іноземних друзів » чи «Щоб вийти заміж за іноземця/ одружитися на іноземці» ! Людина повинна реально бачити картинку того, як вона вже оволоділа певним рівнем знань та реалізовує свої мрії!

Носії мови та середовище – вирішують все!

У вивченні мови допоможе занурення в культуру та історію країни її походження.

Прапор США. Англійська мова  | TIMES.ZT

Не подобається «сухе» навчання по підручниках? Не проблема! Доведено, що одним з максимально ефективних способів вивчення мови є перегляд фільмів мовою оригіналу з субтитрами , або прослуховування іноземних пісень, при цьому проглядаючи текст та переклад. Ви не знаєте як провести вихідний?

Запасіться поп-кормом та вмикайте  улюблений серіал мовою оригіналу! Круто проведений час та збільшений запас англійських слів, – вам гарантовано!

Сумно робити це самому? Кличте друзів! Разом веселіше!

«Стікеризація»  простору

Незрівнянними помічниками  при вивченні мови стануть стікери ! Хоча це може звучати несерйозно, але – клейте їх (у себе вдома)  повсюди, де бачите предмет і не знаєте, як він звучить на мові, яку ви вчите. Для цього берете стікер,  у перекладачі (або в словнику) шукаєте це незнайоме слово, записуєте його на стікер, та клеїте стікер на предмет. Все дуже просто, а результат не змусить на себе довго чекати! Проходячи сто разів на день повз цей предмет, та натикаючись на яскравий папірець з цим словом, ви 100% його запам’ятаєте !

Читайте Шекспіра мовою Шекспіра

Одним з ефективних способів поповнити свій запас слів на іншій мові є читання книг цією ж мовою. Коли ви з захопленням поринаєте у сюжет уже знайомої (або ще ні) книги, вдумуєтесь у зміст кожного речення, але вам постійно трапляються нові слова, значення яких ви ще не знаєте, ви повинні одразу ж їх виписувати і шукати у словнику їх переклад. Далі перечитайте речення з незнайомим словом ще раз, уже повністю зрозумівши контекст та рухайтесь далі. Це слово обов’язково ще кілька разів зустрінеться вам по тексту, але лайфхак у тому, що наткнувшись на нього ще раз, ви вже будете його знати, адже ви приділяли йому час (виписуючи його та шукаючи його значення)! А потім ви зможете легко згадувати та використовувати його вже і в процесі розмови чи переписки.

Практика потребує практикування)

Ще одним важливим моментом є те, що вчити мову потрібно постійно, практично щодня. Але щоб результат був дійсно високим до цього слід відноситись не як до тягаря, а як до гри. Щодня поповнюйте свої знання, та приділяти мові кілька хвилин.

Способів вивчити мову – безліч! Просто потрібно жити цією ідеєю.

Англійська мова, на сьогодні, для людини, яка прагне бути успішною та щасливою, це вже не можливе доповнення , а необхідність!

Переважна більшість людей вчить англійську протягом  багатьох років, проте результати незначні. Це може бути спричинене відсутністю бажання до навчання; нерозумінням того, навіщо це потрібно; прогалинами у навчальних планах, які не зацікавлюють дітей.

Проте, якщо в минулому ваш процес вивчення англійської мови не дав бажаних результатів, то сьогодення відкриває безліч можливостей змінити ситуацію!

Якщо рівня викладання в навчальних закладах не вистачає, а самостійне вивчення по підручниках не для вас, то на допомогу прийдуть спеціалізовані заклади – курси іноземних мов, репетитори та он-лайн уроки на просторах мережі Інтернет!

У процесі вивчення іноземної мови вам можуть допомогти прості у використанні та ефективні мобільні додатки, серед яких наприклад  Duolingo та LinguaLeo. Ці додатки будуть цікавими як для дорослих так і для дітей.

Онлайн помічники

Кілька сайтів, де ви безкоштовно можете вивчити англійську мову:

BBC Learning English:

Learn English British Council

Сайти, що допоможуть вивчити французьку мову:

Ma France

Francais interactif

Тут ви отримаєте нові знання з німецької мови:

GermanPod 101 

Deutsch Interaktiv

А може трохи іспанської?

Mi Vida Loca

Learn to Speak Spanish

Кожен роботодавець оцінить відмітку про знання іноземної мови на відповідному рівні у вашому резюме, що значно підвищить шанси на отримання бажаної посади, а можливо і на більшу заробітну плату!

Тож реалізовуйте свої мрії та удосконалюйте себе кожного дня!

Тетяна Овсієнко

Дивіться також: Де, як і за скільки вивчити іноземну мову в Житомирі?

Будьте першим, хто прокоментував "«Do you speak English?» або поради на тему «Як же нарешті її вивчити?!»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*