Спішіть придбати! В Житомирі відкрилася виставка-продаж на підтримку ЗСУ (ФОТО-ВІДЕО)

17 серпня 2022 року о 13:00 відбулося відкриття виставки-продажу у рамках благодійного заходу на підтримку ЗСУ до Дня Незалежності України.

“Суть цієї акції полягає в продажу робіт, це і картини, і ікони, і можливо, якісь міні-скульптури, це і роботи наших майстрів народної творчості, кращих представників нашого суспільства, які просто безкоштовно під цю акцію надали свої роботи, які ми будемо реалізовувати в підтримку Збройних Сил України.” – наголошує Юрій Денисовець, заступник начальника військової адміністрації

Засновниками та організаторами заходу є Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації, КУ “Житомирський обласний центр народної творчості” ЖОР та громадська спілка “Дім ветерана”, керівником якої є Юлія Толмачова.

Протягом часу проведення виставки-продажу всі охочі можуть придбати заявлені Лоти за власною ціною, але не нижче заявленої стартової. 

“Гріх було не приїхати, у мене є вдома невеличка колекція із ляльок мотанок, але в таких кольорах в мене на жаль не було і я щаслива, що я сьогодні її придбала” – розповідає Надія, мешканка Баранівки, що приїхала до Житомира саме з метою відвідування виставки-аукціону.

Під час збору лотів було отримано 247 робіт, початково оціночною вартістю близько 100 тис. грн від майстрів.

Всі кошти, виручені за надані лоти, ГС “Дім ветерана” використає на потреби Збройних Сил України.

Більше про майстрів та їхні вироби читайте тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Спішіть придбати! В Житомирі відкрилася виставка-продаж на підтримку ЗСУ (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*