Співаку з Житомирщини Богдану Мусі потрібна підтримка на ATLAS WEEKEND

Талановитий юнак з міста Коростеня Богдан Муха, який часто співав на Михайлівській вулиці в Житомирі та нещодавно підкорив всю Україну прекрасним голосом на проекті “Голос Країни”, зараз має всі шанси виступити на найбільшому музичному фестивалі Європи ATLAS WEEKEND.

Зараз співаку та його гурту, як ніколи, потрібна підтримка. Поставивши лайк, ми можемо збільшити шанси талановитих виконавців взяти участь у популярному світовому фестивалі ATLAS WEEKEND.

«(ред. переклад)Друзі, хвилину вашої уваги, в цьому сезоні за допомогою голосування ви можете визначити альтернативного переможця, який стане учасником фестивалю ATLAS WEEKEND. Все дуже просто і ніби навіть безкоштовно. Я хочу що б група @mukha_na_stene виступила і представила вас на цьому фестивалі, і ми разом 100% можемо зробити це реальністю. Дякую за репости і голоси. Посилання в bio », – написав співак в своєму Instagram.

Проголосувати за нього дуже просто за цим посиланням.

Це БЕЗКОШТОВНО 

Як зазначають організатори, голосування триватиме до 21:00 25 квітня 2021 року. Результати будуть оголошені у фіналі Голосу Країни у прямому ефірі на телеканалі «1+1».  Давайте допоможемо талановитому земляку разом! Богдане Мухо, ми з тобою! 

Будьте першим, хто прокоментував "Співаку з Житомирщини Богдану Мусі потрібна підтримка на ATLAS WEEKEND"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*