Співробітники СБУ спіймали на хабарі чиновника Житомирської міської ради | Times ZT

Співробітники СБУ спіймали на хабарі чиновника Житомирської міської ради

“На гарячому” впіймали співробітники Служби безпеки України посадовця Житомирської міської ради. Чоловік розробив цілу схему отримання хабарів з підприємців міста, яка донині успішно працювала. Наразі ділка та його спільника затримано. Тривають слідчі дії.

Оперативникам спецслужби Житомирщини стало відомо, що заступник начальника одного із департаментів Житомирської мерії за посередництва свого знайомого – колишнього помічника нотаріуса – вимагає гроші від представників комерційних структур міст за реєстрацію прав власності на об’єкти нерухомого майна і видачу відповідних витягів із держреєстру, що підтверджують реєстрацію права власності. Сума неправомірної вигоди залежала від кількості і складності реєстраційних дій із майном.  

Фахівці СБУ задокументували отримання спільниками від місцевого приватного підприємця двох «траншів» хабара по п’ятсот американських доларів.

Затримали чиновника у робочому кабінеті одразу після передачі йому решти суми хабара – тисячі вісімсот доларів США. Згодом було затримано його спільника.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи.

Нагадаємо, що 8 квітня при отриманні хабара затримали чиновника Житомирської ОДА.

Будьте першим, хто прокоментував "Співробітники СБУ спіймали на хабарі чиновника Житомирської міської ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*