Справа Гринкевичів: ДБР арештувало майно корупційної родини та взялось за нерухомість Морозюк

Справа Гринкевичів: ДБР арештувало майно корупційної родини та взялось за нерухомість Морозюк

У кримінальному провадженні щодо шахрайської схеми львівського корупціонера Ігоря Гринкевича та його родини накладено арешт на нерухоме майно та транспортні засоби бізнесмена, членів його родини – дружини, сина та тещі, двох його співучасників та підконтрольних їм товариств. 

Також ініційовано питання про накладення арешту на нерухоме майно колишньої нареченої Романа Гринкевича – Соні Морозюк, і ще одного співучасника. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Підозри були повідомлені в середині січня 2024 року – п’ятьом особам у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією (ч. 5 ст. 190, ч. 1,2 ст. 255 КК України). 

Злочинні дії було кваліфіковано як шахрайство, адже вони зорганізувалися з метою заволодіння чужим майном (коштами) через укладення низкою підконтрольних контрагентів із Міністерством оборони договорів щодо закупівлі товарів, зокрема одягу для військових. У результаті була поставлена продукція неналежної якості, що не могла використовуватись за призначенням, що за кваліфікацією є обманом та зловживанням довірою.

У ДБР наголосили, що продовжують вживати усіх необхідних процесуальних заходів та документують всі незаконні дії членів злочинної організації.

Нагадаємо, мільярди на обкраданні ЗСУ, Житомирщина та мазня Морозюк: подробиці корупційного скандалу з родиною Гринкевичів.

Будьте першим, хто прокоментував "Справа Гринкевичів: ДБР арештувало майно корупційної родини та взялось за нерухомість Морозюк"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*