США готують новий пакет військової допомоги для України на 400 млн доларів

США готують новий пакет військової допомоги для України на 400 млн доларів

США готують новий пакет військової допомоги для України на 400 млн доларів. Про це заявили репортери медіаагенства Reuters.

На такий крок американська адміністрація зважилась оскільки пакет допомоги для України і досі залишається заблокованим лідерами республіканців у Палаті представників. А без допомоги союзників Україна може зазнати значних втрат на полі бою.

Фінансування цього пакету здійснюється за рахунок кредитів, повернутих Пентагону за нещодавні закупівлі. Загалом, у розпоряджені Пентагону є близько 4 млрд доларів з президентської програми , що дозволяє Пентагону використовувати свої власні запаси для відправки військової техніки Україні.

Потім ці запаси мають бути відновленні за рахунок додаткового фінансування для України, яке зараз блокується республіканцями.

Раніше Пентагон не хотів витрачати ці гроші без гарантій того, що Конгрес відшкодує їх через запит адміністрації на додаткове фінансування в розмірі $60 млрд. Це пояснювалося тим, що використання запасів Міністерства оборони без плану їх відновлення негативно вплинути на боєготовність збройних сил США.

Однак, з огляду на критичну ситуацію з боєприпасами, що наразі склалася у ЗСУ, Пентагон пішов на рішучий крок.

Будьте першим, хто прокоментував "США готують новий пакет військової допомоги для України на 400 млн доларів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*