США хочуть зірвати поставки іранської зброї в росію 

США зосередяться на поставках іранської зброї в росію та на підтримці протестувальників у країні, а не на загальмованих переговорах щодо відновлення міжнародної ядерної угоди, заявив головний представник адміністрації Байдена в ірані.

«іран не зацікавлений в угоді, і ми зосереджені на інших речах. Прямо зараз ми можемо змінити ситуацію, намагаючись стримати та зірвати постачання зброї росії та намагаючись підтримати фундаментальні прагнення іранського народу», – сказав спеціальний посланник США з питань Ірану Роберт Маллі.

іран нарощує діяльність зі збагачення урану та обмежує міжнародний моніторинг. Минулого місяця на зустрічі Міжнародного агентства з атомної енергії його засудили за те, що він перешкодив дослідженню частинок урану, виявленого на кількох незаявлених об’єктах. іран вимагає припинити розслідування МАГАТЕ в рамках будь-якого відновлення ядерної угоди, умову, яку Маллі та союзники США відкидають.

«Чому ми повинні зосереджуватися на цьому, якщо іран повертається з неприйнятними вимогами? Зараз ми не збираємося зосереджуватися на ядерній угоді, тому що ми не можемо продовжувати повертатися назад, а потім бути обіграними», – сказав Маллі.

Як зазначив представник адміністрації Байдена, жодних переговорів не було з кінця серпня.

За його словами, зараз США мають на меті «зірвати, затримувати, стримувати та санкціонувати» поставки зброї в росію з ірану.

Нагадаємо, рф може не отримати балістичні ракети від ірану.

Будьте першим, хто прокоментував "США хочуть зірвати поставки іранської зброї в росію "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*