США вимагають від Польщі роз’яснень щодо підтримки України 

США вимагають від Польщі роз'яснень щодо підтримки України

США вимагають від Польщі роз’яснень щодо її підтримки України після того, як польські чиновники припустили, що Варшава може припинити військову допомогу. Про це пише видання Bloomberg.

Чиновник, який побажав залишитися анонімним, сказав, що Польща залишається відданою підтримці України, але точна позиція країни незрозуміла.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький раніше заявив, що країна припинила постачання зброї в Україну, посилюючи суперечку зі своїм східним сусідом, що підриває життєво важливий альянс у боротьбі Києва проти агресії росії.

Хоча пізніше обидві сторони заявили про послаблення напруженості, публічна суперечка раптово поставила під сумнів єдність партнерів.

Конфлікт, який почався через українські поставки зерна, які стали політичною відповідальністю для Польщі, ризикував поставити під загрозу солідарність Європи з Україною проти вторгнення росії. Тим не менш, американський чиновник сказав, що розбіжності між союзниками ще не викликали тріщини в єдності коаліції, яка підтримала Україну.

Нагадаємо, Моравецький: Польща не дозволить затопити себе українським збіжжям.

Будьте першим, хто прокоментував "США вимагають від Польщі роз’яснень щодо підтримки України "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*