Стало відомо, чому мер Сухомлин «прогуляв» відкриття Дошок пам’яті Героїв

23 травня 2019 року багато хто звернув увагу на дивну відсутність міського голови Житомира під час проведення ряду офіційних заходів на честь Дня Героїв. Зокрема, Сергія Сухомлина ніхто не бачив на відкритті меморіалу, присвяченого пам’яті житомирян, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. Чому так сталося?..

Камера Times.Zt.Ua зафіксувала декілька відомих медійних персон. Ось, наприклад, скандально відомий народний депутат Борислав Розенблат. Він приніс до нового меморіалу квіти.

Ось Сидір Кізін, колишній голова Житомирської обласної державної адміністрації. Вшанував пам’ять героїв і декілька разів перехрестився.

А ось перший заступник мера Наталя Чиж. Власне, вона й представляла міську владу під час заходу. Бо жоден об’єктив не зміг знайти поряд із нею Сергія Сухомлина.

Слід розуміти: коли перша особа міста не з’являється на офіційних заходах такого рівня – це неминуче породжує різні химерні чутки. Ми не любителі конспірології. Тому редакція Times.Zt.Ua звернулася прямо до приймальні міського голови Житомира.

«Сергій Іванович був у відрядженні. На жаль, ніяк не встигав на це відкриття… Але зараз він вже у Житомирі і спілкується із засобами масової інформації», – повідомили нам у приймальні о 17:40 год.

Вважаєте це пояснення задовільним?  Напишіть свою думку у коментарях!  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Стало відомо, чому мер Сухомлин «прогуляв» відкриття Дошок пам’яті Героїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*