Стало відомо, коли відремонтують міст у Бердичеві (ВІДЕО)

Історія з ремонтом шляхопроводу у Бердичеві матиме продовження. Хоча зараз міст виглядає покинутим: бригада генерального підрядника з Львівщини ПП «Спецавтогідробуд» поїхала.

«Жителі громади були незадоволені і, повірте, я не задоволений, бо коли щодня приїздиш і таке немале будівництво, а стоїть півтора землекопа щось роблять і при цьому шалені гроші, зрозуміло, у всіх виникає переживання, знервованість. Цього не повинно бути», – каже міський голова Бердичева Сергій Орлюк.

Причини зупинки робіт на шляхопроводі, розповідає прес-секретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник, у тому, що головний підрядник виконував обіцяні роботи не в повному обсязі і з затримкою всіх максимальних термінів. Працював він не сам, а з двома субпідрядниками.

«75% робіт по правій стороні були здійснені якісно, це головне, не потрібно буде перероблювати. Вже наприкінці березня – початку квітня будуть оголошені торги і другий субпідрядник завершить асфальтне покриття тієї дороги, а після буде почата ліва сторона. За нашим прогнозом, до серпня 2021 року завершать міст», – каже він.

Субпідрядники, найімовірніше, працюватимуть і з лівою стороною мосту. А от генеральний підрядник, каже Юрій Мельник,  в певних моментах роботи навіть має порушення. Тому з ним попрощались.

«Хто зараз буде заходити – я ще не знаю, не ми наймаємо субпідрядників. Але те, що заміна буде – це точно. Ремонт буде продовжено, звичайно», – каже Сергій Орлюк.

Раніше свою неквапливість головний виконавець пояснював частим корегуваннями проекту. Але якість та інноваційність обіцяв. Втім зараз, коли близько половина робіт фактично зроблено, знаходитись під мостом, направду, лячно. Коли зверху їде транспорт, то чути стукіт плит по опорам, якесь скреготіння.

«На цьому мосту буде замінена верхня вся частина, лишаться тільки балки. Старі балки будуть підсилені, вони там полопалися, пошкоджені, буде їх підсилення, застосуємо експериментальну технологію», – пояснював телефоном раніше  Андрій Урумян, інженер, керував реконструкцією мосту.

Спільно з Державним дорожнім фондом місто взялось фінансувати ремонт мосту. Його повна вартість – 31 млн. грн. З міського бюджету виділили близько 3-х мільйонів. Замовником і розпорядником коштів є Житомирська ОДА, а саме департамент регіонального розвитку.

«Він вклався у свій бюджет, лишніх коштів не було витрачено. Але ми розуміємо, що потрібно завершити цей міст з тими коштами, які є. Також в області передбачено додаткові кошти на завершення ремонту», – додає Юрій Мельник.

За цьогорічним розпорядженням обласної адміністрації виділили ще 4 млн. грн. на завершення ремонтних робіт на шляхопроводі. Оплачувати їх по факту буде департамент регіонального розвитку. 

Будьте першим, хто прокоментував "Стало відомо, коли відремонтують міст у Бердичеві (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*