Стало відомо, скільки бюджетних грошей отримають партії

2498105 - Стало відомо, скільки бюджетних грошей отримають партії

Найбільше коштів з державного бюджету отримала партія президента Слуга народу – більш ніж 35 мільйонів гривень. При цьому, народні депутати вирішили відмовитись від фінансування у III і IV кварталах поточного року.

Загалом у другому кварталі 2020-го політичні партії отримали на свої рахунки 70,87 мільйонів гривень. Про це стало відомо від прес-центра Національного агенства протидії з корупцією.

Гроші з державного бюджету були нараховані п`ятьом партіям, які потрапили до парламенту за результатами виборів, що пройшли у липні минулого року.

Відтак, президентській партії нараховано найбільшу суму в 35,14 мільйонів гривень, Аграрна партія – 10,63 мільйона гривень, на рахунки Батьківщини потрапили 6,67 мільйонів гривень, Європейській солідарності – 6,6 мільйонів гривень, а “найменшій” партії Голос зарахували 4,74 мільйона гривень.

Додатково Голос та ЄС отримали по 3,54 мільйони гривень кожна за дотримання гендерних принципів під час формування виборчих списків.

А ми зазначимо, що у листопаді 2019-го Урядом було змінено закон щодо державного фінансування партій та піднявши бар’єр для отримання бюджетних коштів з 2 до 5% голосів, що були отримані під час виборів.

Нагадаємо, на сайті президента зареєстрували петицію щодо небажання українців утримувати політичні партії за свої гроші.


Будьте першим, хто прокоментував "Стало відомо, скільки бюджетних грошей отримають партії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*