Starlink стане доступним для всіх українців | Times ZT

Starlink стане доступним для всіх українців

Держава працює над унормуванням використання супутникових терміналів Starlink усіма охочими. Про це повідомили у пресслужбі Держспецзв’язку.

За повідомленням відомства, масове використання супутникового інтернету Starlink може частково впливати на роботу радіорелейного обладнання українських військових. Тому використання терміналів для доступу в мережу від компанії SpaceX споживачами, окрім об’єктів критичної інфраструктури, наразі обмежене. 

“Ця проблема є тимчасовою і пов’язана з новизною техніки від SpaceX. Для зняття цих обмежень потрібно провести розрахунки та низку досліджень, які продемонструють, наскільки робота терміналів на частотах, які вони використовують, може вплинути на роботу інших користувачів. Після підтвердження безпеки використання терміналів Starlink, вони можуть бути допущені до масового використання”, – повідомили у Держспецзв’язку.

У відомстві також зазначили, що про будь-які штучні заборони і обмеження у користуванні інтернетом за допомогою Starlink не йдеться. Усі громадяни й бізнес дістануть можливість доступу до супутникового інтернету після завершення всіх необхідних процедур. 

Будьте першим, хто прокоментував "Starlink стане доступним для всіх українців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*