Сто днів нової влади в Бердичеві: думка депутатів і міського голови (ВІДЕО) | Times ZT

Сто днів нової влади в Бердичеві: думка депутатів і міського голови (ВІДЕО)

Днями минуло сто днів, відколи у Бердичеві працює новий міський голова і новий депутатський корпус. За цей період вони провели 6 чергових сесій, між ними – ряд позачергових. Від їхньої спільної роботи залежить життєдіяльність міста. Ми поцікавились у міських народних обранців, як їм дається депутатство, як вони оцінюють свою роботу, як вважають, чи справляється очільник міста і Бердичівської ОТГ з покладеними на нього обов’язками? Що з цього вийшло – дивіться у відео. Нижче – фрагменти цитат бердичівських депутатів.

Депутатка Любов Івасюк давати оцінку роботі міського голови поки не наважується. А от щодо депутатського корпусу каже: ця робота нагадує їй «мишиную возню». «Депутати є інструментом в роботі міського голови. Ми просто фіксуємо виконання старих звітів і програм, ми мало співпрацюємо з виборцями. У нас немає комунікації, крім Фейсбуку. Нема місця зустрічі з виборцями, на нас починають сердитись, що ми нічого не робимо. Міський голова в основному керується своїми розпорядженнями, нас не ставлять до відома про призначення посадових осіб на важливих об’єктах. Чесно кажучи, такої безтолкової роботи як депутатство у житті ще не робила!»

Секретар міської ради Богдан Коляда у розмові з нами зазначив: практично всі депутати знаходяться на комісіях, вивчають проекти рішень, проблемні питання. Часто вносять пропозиції. Сварок серед них немає, командний дух є. «Міський голова не розкачуючись увійшов у робочу атмосферу. Мені подобається, що він активно приймає участь у всіх направленнях, вивчає всі закутки нашого міста. За сто днів ще не можна давати оцінку, але люди переважно всі задоволені позитивною роботою міського голови», – каже він.

Депутат Денис Заремський переконаний: сто днів – короткий термін. Місто залишилось для Сергія Орлюка в жахливому стані. Але бажання змінювати його на краще є. «Не дивлячись на те, що міська рада представлена різними політичними силами, ми бачимо злагоджену роботу. Можливо, якби б не карантин і «червона зона», жителі б скоріше побачили результати роботи депутатів і міського голови», – розповідає Денис.

А от депутат Ігор Романський командного духу серед депутатів поки не бачить: «Нема чарівної палички, щоб за сто днів щось змінити так відразу. Поряд з міським головою має йти професійна команда, у чому я не впевнений. На сьогодні у мене вже близько 70 звернень до міського голови. Це не лише те, що стосується собак, доріг, покращення життя містян, а й ряд пропозицій».

Депутат Валерій Шелепа розповів нам: у Бердичеві близько 200 мільйонів гривень боргів за комунальні послуги. Це, каже, призупиняє можливості міста. «Громада думає, що у нас все добре. У нас все добре тільки в тому, що є бажання щось змінити. Бюджету буде легше, буде допомога, бо 26 бригада повернулась юридично до нас, податки йтимуть у наш бюджет», – каже він.

Коментувати будь-що про роботу або давати оцінку міському голові депутат Сергій Онофрійчук категорично відмовився. А от про діяльність колег-депутатів коментар дав. «В цілому депутатський корпус працює нормально і злагоджено, інколи на комісіях переходять на емоції, на особистості, що є неприпустимим».

Депутата Олександра Валеню призначили керувати «Бердичівкомунсервісом». Тож, каже, на депутатську роботу часу мало. Але старається не пропускати комісій. «В багатьох депутатів нема підходу і бачення тих обов’язків, які покладені на них. Меру якюдині тяжко, але все ж він намагається створити взаємодію всіх підрозділів», – говорить чоловік.

А от сам керівник Бердичівської ОТГ, очільник міста Сергій Орлюк не береться давати оцінку своїй роботі. Каже, це зроблять люди. «Плюс у тому, що 70 % міської ради – це люди, які прийшли сюди вперше. Люди приходять з ідеями, баченням розвитку громади. Зараз карантин, ми 80% не можемо зробити з того, що намірені. Моє розчарування в тому, що те, що хотів зробити, зараз не можу через карантин, кадри, «червону зону» і порозуміння з вищими органами влади», – говорить він.

На опитування депутати і міський голова погодились охоче, без попередніх уточнюючих питань. Кажуть, завжди відкриті до спілкування.

Будьте першим, хто прокоментував "Сто днів нової влади в Бердичеві: думка депутатів і міського голови (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*