Працівники «Житомиргаз» вийшли на страйк, бо їх не влаштовує низький тариф на розподіл газу (ФОТО)

Сьогодні, 2 жовтня, працівники Житомиргазу разом із працівниками ще 35-ти приватних акціонерних товариств з’їхались на страйк до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до інформації, опублікованої на сайті підприємства, працівники вимагатимуть підвищити тариф на розподіл газу, аби зупинити масове звільнення фахівців.

Як відомо, тариф на розподіл наразі становить 9 % від ціни на газ (63 к) і не покриває усіх витрат підприємства, в тому числі його не вистачає на гідну оплату праці кваліфікованим працівникам газорозподільні компаній. Окрім оплати праці, ці ж кошти направляють на капремонти та обслуговування мереж, а також встановлення індивідуальних приладів обліку для споживачів.

Наразі підприємству не вистачає слюсарів, обхідників, майстрів, контролерів, а без яких функціонування підприємства, а також безпечний та безперебійний розподіл природного газу усім категоріям споживачів просто неможливий.

Та у період проведення акції протесту робота ПАТ «Житомиргаз» по всій області залишається стабільною, – повідомляють на сайті ПАТ Житомиргаз.

Довідково: За дев’ять місяців 2018 року плинність кадрів на підприємстві склала 12 %, тоді як нормальною є близько 5 %. Та з січня по вересень 2018 року з підприємства звільнився 281 працівник.

Будьте першим, хто прокоментував "Працівники «Житомиргаз» вийшли на страйк, бо їх не влаштовує низький тариф на розподіл газу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*