Страшна помста: ображена директорка КВЖРЕП № 8 у Житомирі відключила у багатоповерхівці ліфт, бо мешканці створюють ОСББ (ФОТО-ВІДЕО)

У середу, 12 серпня, до міської ради прийшли обурені житомиряни зі скаргами на  директорку КВЖРЕП № 8 Світлану Півоварову, яка відключила мешканцям будинку № 53 по вулиці  Київській ліфт через їх бажання створити ОСББ. 

Власниця квартири в постраждалому  будинку Анжела розповіла, що Світлана Півоварова таким чином мстить жителям через те, що вони вирішилши створити ОСББ:

«24 липня ми провели загальні збори всіх співмешканців, де вирішили колективно створити ОСББ. У зв’язку з цим ми направили звернення в КВЖРЕП № 8 керівнику Світлані Півоваровій з повідомлення про прийняте нами рішення та проханням передати будинок на баланс ОСББ з 1 вересня. Після цього, директорка відключила нам повністю ліфтове обслуговування по всьому 9-ти поверховому будинку. У нас багато людей похилого віку, маленьких дітей, які не можуть самостійно піднятися. Коли ми звернулися до неї з проханням включити ліфт, вона пояснила, що наш будинок має заборгованість, і взагалі їй байдуже, ми самі напросилися».

Житомиряни, обурені таким вчинком Півоварової,  вирішили звернутися до міського голови Сергія Сухомлина:

«Ми вирішили звернутися до Сергія Івановича, щоб він вирішив це питання на міському рівні, бо інших методів боротьби у нас немає. Він запросив сьогодні на 12 годину майбутнього голову ОСББ нашого будинку та ліфтову компанію, щоб вирішити це питання компромісом. Зокрема, запропонували сьогодні увімкнути ліфт, ОСББ має підписати договір з ліфтовою компанією, але це буде досить проблематично, бо за серпень ми сплачуємо ще КВЖРЕП, ОСББ ще не отримує коштів на свій рахунок. Побачимо, що там буде».

Вирішувати це питання міський голова вирішив без сторонніх та без ЗМІ.

Житомиряни прийшли до міської ради через свавілля директорки восьмого жеку Світлани Півоварової. Люди вирішили створити осбб, через що їм вимкнули ліфти.

Posted by Василь Хомюк on Wednesday, 12 August 2020

 


Будьте першим, хто прокоментував "Страшна помста: ображена директорка КВЖРЕП № 8 у Житомирі відключила у багатоповерхівці ліфт, бо мешканці створюють ОСББ (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*