Страждають від дурні чи готують суїцид? На даху будинку на Польовій постійно стирчить дивна компанія (ФОТО)

«Вони весь час лізуть на дах і розважаються там!» – каже Володимир, який спостерігає цю картину з вікна ледь не щодня. Працівники офісного центру на Вітрука вже звикли до променадів, які влаштовує група молодиків на даху житлової дев’ятиповерхівки через дорогу. «Коли їх нема, ми навіть хвилюємося: чи не сталося там щось?» – додає жартома Володимир.  

Жарти – жартами, але поведінка цих «гуляк» справді виглядає трохи дивною. Я спостерігав за ними протягом 10 хвилин. Спочатку троє хлопців спокійно спілкуються. Далі розпочинається фаза активності. Один з них раптом ставить ногу на огороджувальний дріт. Потім починають хапати один одного за різні частини тіла…

Є декілька запитань. Хто дає їм ключі від люку, що веде на дах? Чи вони мають свої ключі? Чи там взагалі люк без замка? Якщо молоді хлопці постійно лізуть на дах – чи можуть це робити також діти та підлітки? І, нарешті, найголовніше. Хто відповідатиме, якщо котрийсь із цих «жартівників» випадково (чи невипадково) гепнеться з висоти?

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Страждають від дурні чи готують суїцид? На даху будинку на Польовій постійно стирчить дивна компанія (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*