Стрибки з кільцем та м’ячем, трюки, пластика та грація – у Житомирі відбувся турнір з художньої гімнастики (ФОТО)

Вперше на території Житомирської області сьогодні, 18 червня, відбувся турнір з художньої гімнастики. На базі міської школи №26  у жіночому спорті змагалися різні вікові категорії – від 4 до 16 років.

“Я завжди своїх вихованок возила на змагання, а на території Житомира ще жодного разу змагання не проводилися. Нагородження відбулось у три етапи. Враховуючи карантинні обмеження, турнір відбувся без глядачів”, – розповіла організаторка турніру, головний суддя та президентка Федерації художньої гімнастики Житомирської області Руслана Білокур.

Змагання відбулися в шкільному спортзалі, проте організатори турніру прикрасили його до невпізнаваності.  У турнірі з художньої гімнастики загалом взяло участь близько 100 учасників. Серед них були представниці з Вінниці, Козятина (Вінницька область), Бердичева та Києва  і звичайно ж, юні житомирянки, які стали переможницями турніру.

Дівчатка продемострували свої пластичні сольні номери та отримали тематичні відзнаки.

Будьте першим, хто прокоментував "Стрибки з кільцем та м’ячем, трюки, пластика та грація – у Житомирі відбувся турнір з художньої гімнастики (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*