Суд ухвалив зняти електронний браслет із митрополита УПЦ (МП), більш відомого в народі як Паша Мерседес

Суд ухвалив зняти електронний браслет із митрополита УПЦ (МП), більш відомого в народі як Паша Мерседес

Печерський суд раптово прийнв рішення зняти зі скандально відомого проросійського митрополита УПЦ (МП) Павла Лебедя електронний браслет, який той носив від початку розгляду у суді справи про його підривну діяльність проти України.

При цьому у суді наголосили, що попри зняття браслету,Паша Мерседес зобов’язаний не відлучатись з місця свого проживання без рішення суду, крім невідкладних випадків, пов’язаних з небезпекою для життя та здоров’я. Також, за рішенням суду, він має утриматись від спілкування з потерпілими та свідками у його кримінальному провадженні.

Таке рішення суду обурило українців. У соцмережах вже з`явилися голосування щодо термінів у які так званий митрополит втече до росії.

Нагадаємо, що клірику інкримінують розпалювання міжрелігійної ворожнечі, а також виправдовування збройної агресії росії в Україні. Навесні 2023 року одіозний митрополит організував у Києво-Печерській лаврі масові провокації, покликані максимально розхитати суспільно-політичну ситуацію у Києві. При цьомуу відомо, що свої дії Паша Мерседес координував з прокремлівським блогером шарієм, який підозрюється у державній зраді.

Нагадаємо також, що СБУ повідомила про підозру митрополиту Святогірської лаври, який «здав» російським терористам позиції ЗСУ на Донеччині.

Будьте першим, хто прокоментував "Суд ухвалив зняти електронний браслет із митрополита УПЦ (МП), більш відомого в народі як Паша Мерседес"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*