“Сука натуральна, нагуляла шавку”: у садочку під Житомиром виник конфлікт через побиття дитини (ФОТО)

У дошкільному навчальному закладі, розташованому у селі Веприн, Житомирської області стався скандал: мама вихованця звинувачує вихователя в побитті її сина.

Вказана інформація була оприлюднена користувачкою соцмережі Машою Ткачук. У своєму дописі жінка додала й скрін переписки із працівником та кервницею закладу.

За словами матері відомо, що повернувшись з дитсадка хлопчик поскаржився на те, що його били, під час вкладання на денний сон.

У свою чергу керівництво закладу звинуватило матір у тому, що інформацію про побиття вона надала запізно, тож тепер їм буде важко з’ясувати, хто з персоналу і коли підняв руку на дитину. Наприкінці переписки у групі дитсадочка у вайбері вихователька  групи почала ображати матір хлопчика, але згодом зіслалась на те, що це повідомлення відправила випадково і воно було призначене іншому адресату:

“Дитину вдарили і це факт (дитина вказала на няню). Це просто жах, спочатку винна мама, що невчасно повідомила, але тут справа не в тому, коли повідомив, а в тому, що сама директор підтверджує, що такі випадки вже були. Наприкінці “найсмачніше” –  коментар від вихователя групи, що просто вводить в ступор. Як взагалі можна таке писати? Хто їм дає право так спілкуватись з батьками? Страшно уявити, як вони поводять себе з дітьми за зачиненими дверима?”, – розповідає мама.

Жінка також відзначила, що вже подала скаргу до селищної ради села Вишевичі. 

Нагадаємо, що на Житомирщині сонячний хлопчик сам пішов із дитсадка, поки вихователі святкували день народження.


 

Будьте першим, хто прокоментував "“Сука натуральна, нагуляла шавку”: у садочку під Житомиром виник конфлікт через побиття дитини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*