Сухомлин планує підписати контракт на закупівлю нових тролейбусів на суму понад 10 млн євро (ВІДЕО)

Screenshot 16 3 777x437 - Сухомлин планує підписати контракт на закупівлю нових тролейбусів на суму понад 10 млн євро (ВІДЕО)

Відповідну інформацію Житомирський міський голова повідомив під час обговорення II Форуму регіонів Білорусі та України.

Житомир планує підписати договір на поставку 49 новеньких тролейбусів із білоруським підприємством “Белкоммунмаш”, яке виграло тендер, – повідомляє телеканал ONT.BY.

“Загалом на Форумі регіонів України та Білорусі, який проходитиме у Житомирі, ми плануємо підписати контракти на загальну суму близько 100 мільйонів євро. Один з контрактів – це закупівля в Житомир 49 нових тролейбусів виробництва “Белкоммунмаш”. Це нові модернові транспортні засоби”, – розповів міський голова.

Також за словами Сухомлина відомо, що білоруська фірма “Белкоммунмаш” запропонувала найвишідніші умови на обслуговування та комплектацію тролейбусів під час проведення тендеру.

Відзначимо, що з власних джерел журналістам сайту Times.ZT вдалося дізнатися, що окремі частини комплектуючих на ці сучасні тролейбуси виготовлені в РФ.

Нагадаємо, у Житомирі придбають сучасні тролейбуси і запустять нову тролейбусну лінію.


Будьте першим, хто прокоментував "Сухомлин планує підписати контракт на закупівлю нових тролейбусів на суму понад 10 млн євро (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*