Сухомлин повідомив про зняття питання щодо об’єднання школи №22 та гімназії №1 з порядку денного сесії міськради

1323403 kerivnitstvo gimnaziyi 1 prokomentuvalo situatsiyu z reorganizatsieyu 665x437 - Сухомлин повідомив про зняття питання щодо об'єднання школи №22 та гімназії №1 з порядку денного сесії міськради

Про зняття відповідного питання з порядку денного чергової сесії Житомирської міськради повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Сьогодні, 9-го вересня, на сторінці Житомирського міського голови з’явилась інформація щодо зняття питання про припинення діяльності загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 ім. В.М. Кавуна шляхом приєднання до гуманітарної гімназії №1 з обговорення на черговому засіданні міської ради.

За словами Сухомлина питання об’єднання двох начальних викликало дуже багато спорів:

«Про об’єднання загальноосвітньої школи №22 та Житомирської гуманітарної гімназії №1. Яким би стратегічно-правильним не було рішення про об’єднання двох шкіл в одну, його потрібно ухвалювати через комунікацію з людьми: вчителями та батьками дітей. У зв’язку з тим, що питання не пропрацьоване належним чином і викликає дуже багато спорів, з порядку денного цієї сесії його знімаємо. І виносити в майбутньому будемо тільки після того, як матимемо підтримку батьків та педагогічних колективів обох шкіл», – йдеться у тексті публікації мера.


Будьте першим, хто прокоментував "Сухомлин повідомив про зняття питання щодо об’єднання школи №22 та гімназії №1 з порядку денного сесії міськради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*