Сухомлин прокоментував підвищення тарифів на комунальні послуги

Мер Житомира відзначив, що міська влада зможе знизити тарифи лише у випадку, якщо ціну на газ чи на його транспортування зменшить держава.

По всій країні вже кілька днів проходять мітинги, де активісти вимагають зміну тарифів на комунальні послуги, а саме – їх зменшення. Жителі наголошують, що у період жорстких карантинних обмежень та економічної кризи, підприємства збільшують розцінки максимально швидко. Наразі вони стають буквально “непідйомними” для великої кількості українців.
 
“Цього року змінилось законодавство. Якщо раніше, під час опалювального сезону, монополісти не могли зупинити подачу електроенергії чи газу по місту, то в цьому році вони вже таке право мають.
Я не можу ставити під загрозу безпеку міста і наражати наші комунальні підприємства на можливість повного їхнього відключення від газу чи електропостачання.”, – йдеться в тексті публікації Сергія Сухомлина.

Наостанок міський голова зазначив, що місто готове забрати мережі газопостачання на баланс Житомира, що дозволить зробити розцінки на транспортування газу меншими, але наразі це залежить не лише від місцевої влади, а й від державних рішень.

Нагадаємо, що у Житомирі готуються до чергового мітингу проти підвщення тарифів

Будьте першим, хто прокоментував "Сухомлин прокоментував підвищення тарифів на комунальні послуги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*