«Сухий закон» у День Житомира: власників магазинів, які продаватимуть спиртне, будуть штрафувати

Для того, щоб звести до мінімуму вживання спиртного на концерті до Дня міста, влада обмежила продаж алкоголю у центрі Житомира під час святкування. Таке рішення члени виконавчого комітету підтримали під час позачергового засідання.

Так, з 17:00 до 01:00 у магазинах, які знаходяться  на майдані Соборному, майдані Перемоги, вулицях Кафедральній, Великій Бердичівській, Леха Качинського, Рильського та Київської продаж пива (крім безалкогольного), столового вина, алкогольних і слабоалкогольних напоїв буде заборонений.

«Цього року усі заходи до Дня міста ми переносимо на майдан Соборний, де буде два великих концерти. Ми очікуємо досить великої кількості людей. Після проведених нарад з силовиками, ми вирішили заборонити в цей час реалізацію алкоголю. Продаватимуть його лише в ресторанах. Це скоротить кількість принесеного алкоголю на сам концерт. У такий спосіб ми хочемо зменшити вживання алкоголю безпосередньо на заході», пояснила секретар міської ради.

Якщо ж підприємці не будуть виконувати це рішення та продаватимуть спиртне, працівники муніципальної інспекції складатимуть адміністративні матеріали про порушення. Тобто будуть штрафувати керівників торгових точок.

«Ми будемо збирати підприємців та керівників магазинів для проведення роз’яснювальних бесід. Це буде контролювати муніципальна інспекція. Якщо ж рішення виконкому все таки проігнорують будуть нести адміністративну відповідальність», розповіла Наталія Чиж.


Нагадуємо: Фотозони, майстер-класи та безліч цікавих локації: житомиряни святкують День Незалежності

Будьте першим, хто прокоментував "«Сухий закон» у День Житомира: власників магазинів, які продаватимуть спиртне, будуть штрафувати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*