Сумна статистика: впродовж однієї доби на пожежах Житомирщини загинуло двоє осіб

У приватних секторах міст Олевськ та Овруч надзвичайникам вдалося ліквідувати дві пожежі. На жаль, обидві події завершилися трагічно.

Так, рятувальники 12-ї Овруцької ДПРЧ виїхали на місце загоряння, котре трапилося в одному з житлових будинків, в районі 9-ї години ранку.

По прибуттю на вулицю Київську було встановлено, що у квартирі, в якій проживав 83-річний пенсіонер, тлів матрац та підлога. Відкритого полум`я в приміщенні не було. На жаль, під час проведення розвідки, рятувальники виявили дідуся вже без ознак життя.

Попередньо було встановлено, що пенсіонер був хворим, тому з ліжка не вставав. Для освітлення він використовував настільну лампу. Припускають, що коли дідусь намагався вимкнути її, зачепив рукої провід. Лампа впала на матрац, від чого той і загорівся.

Ще одна пожежа тієї ж доби сталася у літній кухні одного з приватних будинків Олевська.

Близько 4:30 ранку надзвичайники ліквідували загоряння у приміщенні, де тимчасово проживав 39-річний син господині. Як і у попередньому випадку, під час приїзду бійців ДСНС відкритого вогню виявлено не було, лише тлів матрац та ліжко. На підлозі кухні знайшли мертвого чоловіка. Попередньою причиною пожежі є необережність під час паління.

Відзначимо, що з початку поточного, 2019 року на пожежах у нашому регіоні загалом агинуло 59 осіб.

Нагадаємо, лише за одну добу надзвичайники ліквідували дві пожежі у приватних будинках Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "Сумна статистика: впродовж однієї доби на пожежах Житомирщини загинуло двоє осіб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*