Священники УПЦ МП просять митрополита про вихід церкви з московського патріархату (ВІДЕО)

Священослужителі УПЦ Московського патріархату звернулися до патріарха Кирила та митрополита Онуфрія. Вони закликали підняти питання вихожду церкви з московського патріархату через замовчування війни в Україні.

«Ми вважали вас Батьком, а ви виявилися гіршим за вітчима. Бог вам суддя. Я звертаюся до свого настоятеля Блаженнійшого митрополита Онуфрія з проханням ініціювати скликання помісного собору УПЦ, на якому порушити питання про недоречність перебування у складі московського патріархату і зміну канонічного статусу нашої церкви»,

— заявив Петро Семащук, настоятель храму Феодора Освяченого.

Більше того, священники відтепер не згадуватимуть ім’я патріарха Кирила під час богослужінь через його потурання російській владі. Частина священослужителів заявили, що взагалі не хочуть мати з ним нічого спільного.

«Ось уже кілька днів, як я на богослужіннях перестав поминати патріарха Кирила, який своїм злочинним мовчанням благословляє весь той жах, що відбувається у моїй Україні. Він благословляє своїм мовчанням путінську, російську агресію проти моєї країни»,

ㅡ сказав Олександр Сорокін, клірик Київської єпархії Святотроїцького храму Києва.

Звернення звучали українською та російською мовою.

Будьте першим, хто прокоментував "Священники УПЦ МП просять митрополита про вихід церкви з московського патріархату (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*