Свято наближається, українці без світла та «Львівське різдвяне»: найсмішніші меми тижня

В Україні досі залишаються актуальними меми відключення електропостачання та також Новий рік. Наші люди жартують, що ЗСУ наближаються, використовуючи знайому всім фразу з реклами «Coca-Cola», вигадують меми про блекаут, силу павербанку та тупу русню, що сподівалася на наші страждання. Серед нових мемчиків – «Львівське різдвяне», яке не один рік є символом новорічних свят. 

Отож, «Times.ZT» зібрали найсмішніші меми тижня. 

Свято наближається 

Уже зовсім скоро кількість знищеної русні в Україні досягне позначки 100 000 орків. ЗСУ наближаються – так жартують українці, нагадуючи хворим сусідам, що тут їх чекає не зимова казка, а повна… Ось найсмішніші меми з цього приводу.

Українці без світла 

У деяких містах України, особливо в Києві, відключення електроенергії майже щодня. Ми – найсильніша нація, тому така дрібниця, як відключення світла нас не лякає. Ба більше, кількість мемів щодо цього говорить про протилежне, нас нещасні потуги русні – забавляють.

«Львівське різдвяне» 

Певно кожен пам’ятає рекламу пива «Львівське різдвяне». Саме з нею у більшості українців асоціюється Новий рік. Ось кілька смішних мемів про символічне пиво.

Нагадаємо, обшуки в Лаврі, блекаут та зимові свята: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Свято наближається, українці без світла та «Львівське різдвяне»: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*