«Свободівець» пропонує розганяти молодь у центрі Житомира танками

Проблема гучних компаній біля так званої «найбільшої барної стійки міста» відома вже давно. Депутат міської ради від «Свободи» Олег Черняхович запропонував діяти радикально, а саме: долучити до наведення порядку 95-у десантно-штурмову бригаду на танках і БТРах…

Питання нічних алкогольних гулянь у сквері за будинком правосуддя підняв депутат фракції «Свобода» Олег Черняхович. «В історичний частині міста за будинком правосуддя відбувається ганебне явище. Там збирається «золота молодь» міста, яка п’є під відкритим небом та, можливо, вживає наркотики. Вчиняють безчинство там, акти хуліганства, вандалізму. Поліція, на мій погляд, не має ресурсу такого, а може, і законодавчої бази, не може припинити це дійство. Я знаю, сюди вже навіть долучалась Національна гвардія, але поки безрезультатно…» – обурюється депутат.

О. Черняхович вважає: найбільшою проблемою є те, що це явище може негативно вплинути на імідж Житомира. Причина – зовсім поряд знаходиться готель «Reikartz», де зупиняються іноземці та міжнародні делегації.

Міському голові про проблему скверу відомо. Але він бачить зовсім інший вихід ситуації, яка склалась. «Дійсно в нас є таке явище, як молодь, яка збирається за будинком правосуддя. Ми працювали по цьому з поліцією. Ви знаєте, яка кількість патрульних в Житомирі. Їх недостатньо. В нас є скарги від людей, які живуть біля цього скверу. Там є проблема, що ці люди ходять в туалет там. Забороняти щось…  Я б цього не робив. Але треба зробити так, що якщо молодь збирається, значить їм ніде збиратись в іншому місці. Тому там треба робити культурний центр і спортивні об’єкти!» ─ розповів С. Сухомлин.

Для цього до кінця тижня у сквері з’явиться система відеонагляду та будуть розміщені таблички, які за словами мера, будуть працювати на комунікацію з цією молоддю, яка там збирається. Окрім того, два дні тому в кінці скверу встановили 3 туалети.

На думку депутата Черняховича, такі дії проблему не вирішать. Він пропонує діяти радикально: «Камери і таблички не вирішують проблему. Вони можуть тільки попередити їх. Але вони не зважають. Туди приїжджають поліцейські і вони просто глузують з них. Можливо, 95-у бригаду треба долучати, БТРи, танки щоб їх розігнати. Туди приїжджають молодики на таких машинах, що їм начхати, яка там табличка і що на ній написано. Якщо Ви думаєте, що можна побудувати якийсь центр і їх перевести туди з пляшками алкоголю… Вони там книжки читати не будуть…»

Пропозиція обурила міського голову. «Ви чуєте, що Ви зараз говорите? Проти молоді використовувати танки і БТРи?..» – прокоментував міський очільник.

P.S. Увечері 26 липня я вирішила відвідати цей горезвісний сквер. О 22:00 год. тут вже повно молоді напідпитку, галасують та гучно слухають музику з машин. Не видно ані танків, ані поліції…

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Читайте також:

У Житомирській області 2019 р. оголосили роком Бандери

Будьте першим, хто прокоментував "«Свободівець» пропонує розганяти молодь у центрі Житомира танками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*