Сила закону: у Житомирі таксисти відмовляються перевозити дітей через страх перед штрафами

В обласному центрі водій однієї зі служб таксі вімовився перевозити двох малолітніх дітей через страх перед штрафом.

Про це написала користувачка мережі Олександра Ничепорук на сторінці пабліку “Житомир-інфо” у Facebook.

За словами житомирянки відомо, що через хворобу двох своїх неповнолітніх діток 5-ти та одного року вона вимушена була викликати службу таксі, аби доїхати до поліклініки на огляд лікаря. По прибуттю на місце виклику таксист почав обурюватися, мовляв, він не має права брати дітей до салону, адже отримає штраф через відсутність автокрісла.

“Я все розумію…важливість крісел… Зменшення кількості травмування дітей…А в мене, людини без власного авто… життєва ситуація.. хворі діти, які потребують огляду лікаря.. в громадський транспорт- не яскрава перспектива. Слабенькі.. ще щось підходимо… Та й на вулиці холодно.. Так ось.. таксист каже: “Та й таксі з двома автокрісла ми вам не викликати”… А мені за вас штраф дадуть… Ось питання назріло.. Що МЕНІ РОБИТИ З 2 МАЛЕНЬКИМИ ДІТЬМИ?????”,- бідкається стурбована мати.

А ми нагадаємо, що президентом України Володимиром Зеленським було підписано закон, в рамках якого впроваджуються штрафи за перевезення дітей без автомобільних крісел: при першому порушенні штраф складатиме 510 гривень, а при другому – 850 гривень.

Також ми писали, що з 20 листопада в Україні штрафуватимуть за перевезення дітей в авто без автокрісел.

Будьте першим, хто прокоментував "Сила закону: у Житомирі таксисти відмовляються перевозити дітей через страх перед штрафами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*