«Ситуація стабілізувалася»? За вихідні на Житомирщині + 49 нових випадків COVID-19 | Times ZT

«Ситуація стабілізувалася»? За вихідні на Житомирщині + 49 нових випадків COVID-19

На Житомирщині за вихідні виявлено 49 нових випадків коронавірусу, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко вважає, що ситуація стабілізувалася, а тому ми переходимо сьогодні, 1 червня, на третю хвилю послаблення карантину:

«За вихідні виявлено 49 нових випадків коронавірусу. Загальний підсумок складає 743, 14 з них летальні, 422 людини вже вилікувалися. Ситуація на Житомирщині з коронавірусом стабільна, що дозволяє нам, згідно з постанови Кабінету міністрів, перейтина до третьої хвилі послаблення карантину. В нас відкриваються дитячі садки, запускається приміське сполучення. Ми всі чемно пройшли період суворого карантину, будемо мати надію на те, що ситуація не погіршиться».

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик зауважив, що серед дітей важких немає, але серед медиків двоє – середньої важкості:

«На сьогоднішній день у нас 45 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні, серед них 6 — перебувають в палатах інтенсивної терапії, 2 — на ранок були на ШВЛ, але 1 пацієнт вже знімається з апарату, і буде дихати сам. Серед захворілих 43 дітей, важких немає, також 167 хворих медпрацівників, 2 з них середньої важкості знаходяться на стаціонарному лікуванні».

Підсумковий брифінг голови ОДА Віталія Бунечка щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 1 June 2020

Будьте першим, хто прокоментував "«Ситуація стабілізувалася»? За вихідні на Житомирщині + 49 нових випадків COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*