ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

Представники народу від Житомирської області саботують введення санкцій проти Януковича та його оточення

Коли 18 травня 2017 року депутати Верховної Ради України не проголосували за Проект Постанови про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (№5350 від 03.11.2016), дуже хотілося написати статтю із хештегом «ЗРАДА», однак дотримуючись стандартів журналістики, необхідно розібратися, що відбулося у стінах парламенту.

Отож все по порядку…

В Україні триває війна. Наші союзники – ЄС, США та інші країни підтримують нас зокрема і введенням санкцій проти екс-президента України Віктора Януковича та його оточення. Так, у березні 2017 року Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення продовжити санкції на рік. Санкції – це індикатор, який визначає відношення міжнародного співтовариства до ситуації, що склалася в Україні.

Тому, як мінімум, дивним видається факт, що у Верховній Раді України не вистачило 24 голоси («За» проголосувало 202 депутатів), щоб ввести санкції проти екс-президента України Віктора Януковича та його оточення.

Список фізичних осіб щодо яких пропонується застосування персональних санкцій за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційні дані (дата народження)
1Янукович Віктор Федорович, 09.07.1950 р.н.
2Захарченко Віталій Юрійович, 20.01.1963 р.н.
3Пшонка Віктор Павлович, 06.02.1954 р.н.
4Присяжнюк Микола Володимирович, 13.01.1960 р.н.
5Клюєв Андрій Петрович, 12.08.1964 р.н.
6Ратушняк Віктор Іванович, 16.10.1959 р.н.
7Янукович Олександр Вікторович, 10.07.1973 р.н.
8Пшонка Артем Вікторович, 19.03.1976 р.н.
9Клюєв Сергій Петрович, 19.08.1969 р.н.
10Азаров Микола Янович, 17.12.1947 р.н.
11Курченко Сергій Віталійович, 21.09.1985 р.н.
12Табачник Дмитро Володимирович, 26.11.1963 р.н.
13Арбузов Сергій Геннадійович, 24.03.1976 р.н.
14Іванющенко Юрій Володимирович, 21.02.1959 р.н.
15Клименко Олександр Вікторович, 16.11.1980 р.н.
16Ставицький Едуард Анатолійович, 04.10.1972 р.н.
17Якименко Олександр Григорович, 22.12.1964 р.н.
18Фірташ Дмитро Васильович, 02.05.1965 р.н.
19Азаров Олексій Миколайович,13.07.1971 р.н
20Богатирьова Раїса Василівна, 6.01.1953 р.н.
21Зубрицький Віктор Васильович, 10.11.1971 р.н.

Які ж основні аргументи тих, хто не голосував «За»?

Віктор Пинзеник: «Я «утримався», бо санкцій Верховна Рада не вводить. Санкції вводить Рада національної безпеки та оборони».

Якщо відкрити Закон України «Про санкції» від 14.08.2014р., то дійсно повноваження із введення санкцій лежать на Раді національної безпеки і оборони України.

Закон України про санкції. TimesZT

ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

Чому ж санкцій не було введено Радою національної безпеки і оборони України? Вам дійсно цікаво?

Володимир Литвин: «Згідно українських законів, щодо українських громадян, держава не може застосовувати санкцій».

На перший погляд так і є:

ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

Тобто ми, громадяни України, чекаємо від міжнародної спільноти продовження застосування санкцій проти Віктора Януковича та його оточення, а самі цього зробити не можемо!

АЛЕ!!!

Підстави для застосування санкцій. TimesZT

Якщо дана стаття не стосується екс-президента Віктора Януковича та ряду колишніх українських чиновників, які входять у його найближче оточення, то кого вона взагалі стосується?

Застосування санкцій можливе і потрібне, але чомусь не було здійснено на протязі трьох років. Але Рада національної безпеки і оборони України самостійно не вносить пропозицій щодо застосування санкцій проти конкретних осіб. Це може бути зроблено Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Національним банком України, Службою безпеки України.

І ось довгоочікувана мить: Верховна  Рада України повинна була зробити цей такий потрібний крок – проголосувати за санкції… але, як Ви знаєте, не так сталося, як гадалося.

Не вистачило 20 голосів…

Багато вже було розмов про політичні сили, які не голосували за даний Проект, але нам хотілося зрозуміти: як голосували за введення санкцій проти Януковича депутати, яких обрали громадяни Житомирської області.

Нагадаємо, що народними депутатами від Житомирської області стали:

Володимир Арешонков, Борислава Розенблат, Олександр Ревега (фракція партії «Блок Петра Порошенка»);

Віктор Развадовський (партія «Відродження»);

Павло Дзюблик (партія «Народний фронт»);

Володимир Литвин (група «Воля народу»).

Отож результати голосування:

Результати голосування за санкції. TimesZTТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

Отже, Розенблат Б., Развадовський В., Литвин В. були відсутні підчас голосування.

Зауважимо, що до Голови Верховної Ради України не надходили заяви вищезгаданих народних депутатів України з проханням вважати результатом їх голосування – «За». Такі заяви можуть подавати депутати, які були відсутні під час голосування.

Ось список тих нардепів, які скористалися правом зарахування голосу:

Список нардепів, які скористалися правом зарахування голосу. TimesZT

Ви, шановний читач, скажете: ну, і що? Не було людей на роботі, що ж з того?

І помилитеся… бо вони були вранці, адже пройшли електронну реєстрацію о 10:03.

ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

Куди поділися депутати?

Були о 10:03, а під час голосування об 11:14 – пропали.

Які такі важливі справи відволікли депутатів Борислава Розенблата, Віктора Развадовськго та Володимира Литвина?

Ми не знаємо, де пропадали наші представники народу, але точно знаємо, що об 11:47 всі троє віддали свої «За» за інший проект Закону.

Таким чином, можна вважати, що Розенблат Б., Развадовський В. та Литвин В. не мали бажання проголосувати за проект Постанови про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (№5350).

 Але чому? Які причини?

Можливо, у списку фізичних осіб щодо яких пропонується застосування персональних санкцій є особи, інтереси яких  Розенблат Б., Развадовський В. та Литвин В. побоюються ущемити. Невідомо…

Висновки робити тільки Вам, шановний виборцю…

Сергій Яцик

Будьте першим, хто прокоментував "ТАЄМНИЧЕ ЗНИКНЕННЯ ТРЬОХ НАРДЕПІВ ВІД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*