Таллінн передав Житомиру 20 автобусів та планшети для учнів ліцею №25 (ФОТО)

Таллінн передав Житомиру 14 нових автобусів. Ще 6 місто отримає до кінця тижня. Під час урочистої передачі ключів від автобусів був присутній мер Таллінна Міхаіл Килварт. 

За його словами, автобусам не більше 10 років, тому вони у гарному стані і житомиряни зможуть відчути комфорт при користуванні:

«Щодо стану автобусів, то вони нові та працюють справно. Ще тиждень тому вони виходили на маршрут у нашому місті. Їм не більше 10-ти років. Нехай добре слугують Житомиру».

Також він додав, що Естонія буде підтримувати Україну до самої Перемоги. Так, для прикладу, саме Естонія першою відгукнулася на заклик президента Зеленського допомогти відбудувати українські міста, і обрала Житомирщину. 

Як зазначив керівник міжпарламентської групи співробітництва з Естонською Республікою Арсеній Пушкаренко, окрім допомоги у вигляді автобусів, Естонія також допомагає побудувати садочки та музичну школу в Овручі та Малині: 

«Естонія стала лідером підтримки України. Вона була першою країною, яка відгукнулася на заклик Президента України про відбудову українських міст та обрала регіон, який відновлює. В Овручі та Малині вже будуються заклади дошкільної та позашкільної освіти. І ці автобуси – дуже важлива допомога для Житомира, бо зараз немає можливості у наших міст оновлювати парки, але при цьому дуже багато транспорту передано на потребу ЗСУ, є міста де транспорт взагалі втрачений. Наразі у нас проблеми з електроенергією, тому ми маємо відмовлятися від тролейбусів, трамваїв, і ці автобуси зараз закриють маршрути, по яким не вистачає електротранспорту».

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що нові автобуси є дуже доречними, адже з лімітом на електроенергію не вдається випустити всі тролейбуси і трамваї на лінії:

«В Україні зараз складні часи. І саме в такі часи видно справжніх друзів і сьогодні Естонія вчергове доводить, що вона справжній друг. Ці автобуси працюватимуть на лініях Житомира. І коли у нас є ліміти на електроенергію, коли ми не можемо випустити всі тролейбуси, для нас дуже важливо випустити на лінії транспорт і забезпечити перевезення людей, і ці автобуси нам допоможуть в цьому».

Також мер Таллінна відвідав зруйнований росіянами ліцей №25, а на подвір’ї навчального закладу подарував ліцеїстам, які неодноразово перемагали на олімпіадах і конкурсах, планшети. 

«Незважаючи на те, що приміщення нашого ліцею №25 зруйновано, ми не втратили надію, а продовжуємо плідно працювати. Наш ліцей – не стіни, а командний дух, це спільна, злагоджена праця наших педагогів, які надають якісні знання нашим здобувачам освіти. І підтвердженням цього є висока результативність на олімпіадах, конкурсах, проєктах», – підкреслив директор ліцею №25 Іван Денисюк.

Нагадаємо, Житомирську область відбудовуватиме Естонія.

Будьте першим, хто прокоментував "Таллінн передав Житомиру 20 автобусів та планшети для учнів ліцею №25 (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*