Тайландські нагальні справи або чому Миколу Тищенка виключили з партії “Слуга народу”

23 січня Володимир Зеленський підписав указ, яким заборонив чиновникам покидати Україну у недержавних справах. А вже 26 січня стало відомо, що скандально відомий нардеп Микола Тищенко знаходиться у Тайланді.

Враховуючи те, що указ вже почав діяти, помічники депутата тут таки підсуїтилися і видали ЗМІ, що Микола Тищенко відправився до Таїланду для обговорення питання взаємодії з представниками української громади. Що швидко підтвердили в українському посольстві. Більше того заявили, що зустріч була анонсована ще за добу від запланованої дати.

В той же час очільник Парламенту інформацію про закордонне відрядження заперечив.

Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав. Відповідно, і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як Голова Верховної Ради України, не підписував“,

— заявив Голова Парламенту Руслан Стефанчук.

А очільниця партії “Слуга народу” Олена Шуляк і взагалі заявила про виключення Миколи Тищенка з партії та звільнення з посади заступника голови фракції.

Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 Статуту Партії “Слуга народу”, ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії“,

– зазначила Шуляк.

Реакція на скандал у провладній партії виявилася миттєвою. Щоправда навіть, не зважаючи на ситуацію, Тищенко залишається нардепом. Хіба що він вирішить скласти мандат за власним бажанням.

Будьте першим, хто прокоментував "Тайландські нагальні справи або чому Миколу Тищенка виключили з партії “Слуга народу”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*