Театр “Чорний Квадрат” представить комедію “Дві смужки або подвійна суцільна любові” у Житомирі Р

13 грудня у Житомирському драмтеатрі ім. Івана Кочерги відбудеться комедійна вистава театру “Чорний квадрат” – “Дві смужки або подвійна суцільна любові”.

Комедія про відносини і вагітності. Все як завжди смачно, тонко і душевно. Рано чи пізно, очікувано чи ні, але в житті практично кожної пари з’являються 2 смужки. І тут не вгадаєш …

Для одних – це символ двох паралельно ідущих життів, для інших – перекреслені (для впевненості два рази) відносини. Хай там як, ця подія ділить наші життя на “До” і “Після” і нікого не залишає байдужим.

Цей спектакль для тих, хто хоче і не хоче, чекає і боїться, боїться і чекає, думає і планує, умовляє і відмовляє … Говорити про вагітність і не сказати про секс «Чорний квадрат» просто не може. Тому, відвертість, інтимність і еротизм присутній повною мірою. Ну а гумор червоною лінією проходить через всі історії вистави. Ідеальний спектакль насміятися і зворушитися.

Квитки на kvartal-concert.com!

Будьте першим, хто прокоментував "Театр “Чорний Квадрат” представить комедію “Дві смужки або подвійна суцільна любові” у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*