Telegram заблокував низку офіційних українських чат-ботів для передачі даних

Telegram заблокував низку офіційних українських чат-ботів для передачі даних

Telegram заблокував низку надзвичайно важливих українських чат-ботів. Зокрема, йдеться про боти ГУР, СБУ й Мінцифри, бот для відстеження шахедів, бот «єВорог» тощо. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

Сьогодні керівництво платформи Telegram необгрунтовано заблокувало низку офіційних ботів, які протидіяли військовій агресії росії проти України, в тому числі, заблоковано «Головний бот розвідки». Це відбулось в супереч правил та публічних заяв, які керівництво Telegram публічно декларувало”,

– йдетьсяя у повідомленні.

Цікаво, що раніше засновник мережі Павло Дуров наголошував, що забороняється застосувати боти, які збирають координати для нанесення ударів або публікують пряму особисту інформацію із закликами до насильства. При цьому блокування торкнулося лише українських чат-ботів. Аналогічні рашистські – працюють без перебоїв. Включно з тими, які пропагують насильство.

Більше того, після блокування рашисти почали створювати у Telegram боти-аналоги заблокованих українських зі схожими назвами. Тож в ГУР закликають не надсилати на них жодних персональних даних до офіційних повідомлень щодо відновлення роботи ботів.

Найгірше, що в результаті блокування було втрачено певні канали комунікацій з мешканцями на тимчасово окупованих територіях, що вибудовувались впродовж двох років.

Нагадаємо також, що на початку війни були спроби зламу акаунтів українців в Telegram.

Будьте першим, хто прокоментував "Telegram заблокував низку офіційних українських чат-ботів для передачі даних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*