Тіло жертви бердичівського нелюда піддали моторошній ексгумації (фото 18+)

…Сім’я загиблої була присутня на ексгумації тіла Юлії. Їі провели через те, що… на руці не було вчасно зафіксовано укол. «Дуже важко робили ексгумацію, зламалася труна, вона, бідненька, вся в землі, її відмивали. Все через цих тварюк, які несумлінно виконують роботу!» – написала у Facebook Тетяна Мельничук…

Січень 2018 року у Бердичеві запам’ятався жорстоким вбивством Юлії Звєздіної (Козак), яка, за версією слідства, загинула від рук власного чоловіка Святослава. Три місяці слідчих дій та експертиз ніби змушують забути про цю трагедію. Але родина загиблої звертається до різних інформаційних ресурсів, аби нічого не стерлося і не забулося – а вбивця був засуджений.

Два дні місто було на межі істерії, адже до Бердичева приїхали відомі українські екстрасенси з популярного телевізійного проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: Хаял Алекферов і Яна Пасінкова. Як з’ясувалося, причина їх візиту пов’язана з фатальними подіями січня. Екстрасенси приїхали, щоб провести розслідування жахливої смерті Юлії, яку задушили практично на очах у сина. Вони поспілкувалися з сім’єю загиблої, побували на місці злочину (наймана квартира на вул. Котляревського, 6), а також у батьків звинуваченого.

Як повідомила близька подруга Юлії Тетяна Мельничук у соціальній мережі Facebook, екстрасенси не сказали нічого нового, що не було відомо до цього. Вони заявили, що Юлію нібито випадково вбив Святослав, який не розрахував сили.

Обвинувачений під час судового засідання

16 квітня відбулося чергове судове засідання у справі вбивства Юлії Звєздіної (Козак). Про це бердичівляни дізналися лише в день суду з посту у Facebook. «На жаль, я не в Бердичеві, велике прохання – підтримайте мою доньку – Звєздіну Юлію Валеріївну, яку задушили 18 січня 2018 року. Подзвонили і сказали, що вбивцю можуть випустити. Час точно не говорять – близько 11 години дня…» – написала матір загиблої Ірина Білецька.

Як повідомила прес-секретар Бердичівського міськрайонного суду, слідчий послався на неможливість закінчити слідство до завершення дії попередньої ухвали про обрання запобіжного заходу підозрюваному через необхідність проведення ряду експертиз та інших слідчих дій. В свою чергу, сторона захисту та підозрюваний поклалися на розсуд суду у вирішенні цього питання.

Як виявилося, на суд прийшло дуже мало городян. У коментарях вони розкритикували низьку поінформованість місцевих журналістів, які повинні були раніше повідомити про подію. Пізніше стало відомо, що про проведення засідання сім’я Юлії дізналася лише ввечері 15 квітня, а точну годину повідомили лише 16 квітня!

Сім’я загиблої була присутня на ексгумації тіла Юлії. Їі провели через те, що… на руці не було вчасно зафіксовано укол. «Дуже важко робили ексгумацію, зламалася труна, вона, бідненька, вся в землі, її відмивали. Все через цих тварюк, що несумлінно виконують роботу!» – написала у Facebook Тетяна Мельничук. Однак правоохоронні органи поки що не дали ніяких офіційних коментарів з цього приводу.

Той самий укол на руці, який не помітили вчасно експерти…

На засіданні суду були присутні мати та сестра звинуваченого, які ховалися від камер. Адвокат обвинуваченого хотіла довести, що загибла була напідпитку та часто наголошувала, щоб суддя зачитав, що виявила експертиза в крові Юлії.

«Продовжили термін тримання під вартою до 19 травня. Десь орієнтовно в тих числах і буде наступне засідання. В залі дійсно було мало людей в підтримку родичів Юлі (бо дізналися вже тоді, коли суд розпочався), але радує той факт, що зовсім нікого не було в підтримку вбивць. До речі, зйомка в залі суду була заборонена. Так би можна було б показати вам той брєд тих, хто кричав, що вони не вбивали…» – пише один з присутніх у суді.

«Я приїхала перед винесенням рішення, і ось хвилин за 5 привели «святого». Він переконано говорив, що не вбивав, що Юля щодня пила шампанське і нюхала фен. А прокурор запитав: «Скажи, як все було?» Світлана відразу почала говорити, щоб він мовчав, бо не було поруч адвоката…» – згадує інша очевидиця.

Після суду матір загиблої подякувала в соціальних мережах за підтримку. І попросила захистити іншу її доньку. «Всім велике материнське дякую, термін продовжили на місяць. Валька (матір Святослава – ред.) і Свєтка (сестра Святослава – ред.) сильно обзивають і погрожують Альоні (сестра загиблої – ред.), говорять до неї, що ти «договоришся». Вона одна в Бердичеві, боюся за неї – ці наркомани готові на все…» – заявила Ірина Білецька.

Матір та сестра обвинуваченого у залі суду

Вже через місяць, 19 травня відбудеться наступне засідання суду, яке може стати вирішальним у справі. Бердичів очікує на справедливий вердикт.

Юрій МЕЛЬНИК

Будьте першим, хто прокоментував "Тіло жертви бердичівського нелюда піддали моторошній ексгумації (фото 18+)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*