«Токсичний мер» та «міні фюрер»: житомирські активісти влаштували травлю міському голові Сергію Сухомлину у соцмережі | Times ZT

«Токсичний мер» та «міні фюрер»: житомирські активісти влаштували травлю міському голові Сергію Сухомлину у соцмережі

Активісти Житомира заявляють, що Житомирський міський голова Сергій Сухомлин погрожує їм. Про це стало відомо зі  сторінки Андрія Поліщука у Фейсбуці.

Житомирянин привселюдно заявив на своїй сторінці у Фейсбук, що йому та його товаришам погрожує Житомирський голова:

«Сьогодні, гуляючи містом, ми зустріли людину (чиновника), яка нам повідомила, що ми вже так дістали Сергія Сухомлина та його оточення, що вже не знають що з нами робити… Ввечері також зустріли чиновника високого рангу, який повідомив, що мер Сергій Сухомлин готує проти нас провокації, а саме є декілька варіантів через підручних продажних поліцейських які, наприклад, можуть щось підкинути, або спровокувати. Через свої знайомства в кримінальному світі, мер також може приготувати провокації (побиття чи викрадення)». 

Поліщук та його «колеги» переконані, що серед оточення міського голови є зрадники та ненависники, і тепер про це знатимуть усі житомиряни:

«Сергій Іванович, ми знаємо всі ваші плани, які ви обговорюєте на сьогодні, і те у кого ви нас замовляєте. Дуже слабка у вас команда, і все, що обговорюєте у своїх близьких колах нам стає одразу відомо, про ваші плани, мрії та дії. А відомо нам стає це тільки тому, що навіть ваше оточення вас, Сергій Іванович, ненавидить. Ви й так уже пробили дно, не нав’язуйте ще один камінь, який вас остаточно залишить на дні. Отож це є попередженням. Сергій Іванович, про ваші плани ми знаємо заздалегідь, і хочемо щоб про них знали житомиряни. Якщо щось станеться з кимось з нашого колективу, то знайте — це рук діло Сухомлина».

У коментарях під постом житомиряни активно підтримують чоловіка, звинувачують міського голову в жадібності, злочинних замовленях та брехні:

«Яка ганьба! І це наш мер? Звертатися до криміналу, спортсменів, якихось „перевертнів“ з нацполіціі. І це чиновник, який претендує на другий мерський термін ?! Хто буде голосувати за людину, яка водиться з огидною публікою? Що ж стосується наших джерел з близького оточення мера, то ми дуже вдячні цим людям. Є ще чесні люди в гнізді перевертнів», — пише колишній редактор колишньої комунальної газети «Місто» Віктор Шуляр.

«А у нашого мера є совість або щось на зразок цього? Гроші не пахнуть, і багато їх не буває, жадібності немає меж. Якщо він місто довів до ручки то, що говорити про те, на що він здатний заради корита. Тримайтесь, народ, ви робите правильну справу», — Ніна Павлюк.

«Скажу трохи більше, Сухомлин сьогодні зустрічається з багатьма політичними партіями, і пропонує їм разом з ним йти через його місцевий проєкт, але і тут у нього не сростуха, вони все відмовляють мотивуючи це так: «Сухомлин брехун і віри йому немає, а інші не хочуть з ним мати справу, так як він став занадто токсичним для всіх житомирян», — Ігор Малі.

«Кожна людина, яка вдерлася до влади, але взагалі не відповідає своїй посаді, намагається створювати з себе такого собі „міні фюрера“, звичайно, що це дратує оточуючих, і від того „фюрер“ починає взагалі казитися. Звичайно, що під себе він починає створювати такий-же не здатний ланцюжок влади, в якому принципово не може бути розумних людей — жодного, інакше ланцюжок розірветься! Це основи психіатрії. А тепер подивіться на Сухомлина, підручники не брешуть».

Будьте першим, хто прокоментував "«Токсичний мер» та «міні фюрер»: житомирські активісти влаштували травлю міському голові Сергію Сухомлину у соцмережі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*