INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Топ-3 місця, що можуть стати візитівкою Житомира (ФОТО)

Туристична галузь України у зв’язку з Сovid-19 та закриттям кордонів значно змінилась: все більше популярності набирає внутрішній туризм. Житомир має достатньо варіантів, які могли б стати візитівкою та прикрашати сувеніри з міста.

Ейфелева та Пізанська башта, Колізей, Біг Бен — це все самостійні бренди, які приваблюють безліч туристів щорічно. В Україні яскравим прикладом є Кам’янець-Подільська фортеця. 

У Житомирі є аналоги відомих туристичних місць. Тож можна відправитись у подорож, навіть поки кордони закриті. Зокрема парковий підвісний міст часто порівнюють із червоним мостом у Сан-Франциско. А також із мостом через Босфор у Туреччині. Саме він був взятий за основу при проєктуванні.

Його конструкції є унікальними, а його висота сягає 43 метрів. Саме тому він входить у перелік найвищих мостів України і є привабливим місцем для стрибків зі страховою.

А серед закоханих популярною є традиція залишати замки на знак свого кохання, а ключ викидати у річку. Восени можна зробити багато яскравих фотографій, прогулятися набережною та випити запашної кави.

Проте, не мостом єдиним: якщо ви приїхали здалеку, то поряд є ще декілька фотогенічних місць. Зокрема водонапірна вежа. Коли башта функціонувала, чергові на даху сповіщали містян та пожежних про пожежу та тимчасову заборону користування водою. 

Є у парку і зовсім унікальні місцини. Наприклад, легендарний літак Ту-104 — особлива родзинка міста. Його можна не тільки роздивитися зблизька, а й навіть піднятися, що особливо подобається дітям. Проте, зараз він не функціонує.

Пропозиції перетворити його на кав’ярню або кінотеатр поки так і не втілилися у життя.

Автор: КАТЕРИНА КОСОВА


Будьте першим, хто прокоментував "Топ-3 місця, що можуть стати візитівкою Житомира (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*