coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
1xfan manager
Stay with Ukraine
coin24 crypto exchange
1X FAN models

Топ-5 найпоширеніших видів хакерських атак Р

IT-сфера еволюціонує, і паралельно ускладнюються хакерські атаки. Пройшли часи, коли хакери ідеалізувалися та асоціювалися з талановитими бунтарями, які йдуть проти системи. Сьогодні вони стали інструментом брудної конкурентної боротьби в бізнесі і політиці. Великі й малі компанії змушені витрачати чимало часу і коштів для захисту своєї IT-інфраструктури.

Установка захисної програми високого рівня — важливий крок, який забезпечує безпеку конфіденційної інформації. «Датагруп» забезпечує надійний захист від DDoS-атак завдяки послузі DataProtect, побудованій на рішенні від лідера галузі Arbor Networks. Послуга DataProtect гарантує безперервний доступ до вашої IT-інфраструктури з мережі Інтернет. Детальніше про захист від DDoS-атак читайте на сторінці https://www.datagroup.ua/ru/smb/hmarni-rishennia/zahist-vid-ddos-atak офіційного сайту інтернет-провайдера.

У спробах маніпулювати чужими комп’ютерами і заволодіти інформацією хакери стають все спритнішими. Зловмисники використовують різні варіанти атак: від злому робочих комп’ютерів до впливів через IP-камери, реєстратори та інші елементи систем відеоспостереження, датчики та інші підключені до мережі пристрої. Ми розповімо про найпоширеніші типи хакерських нападок.

DoS

Кібератака — інструмент впливу і тиску, дестабілізації конкурентів. Це дорогий комплекс програмних заходів. Вдала атака здатна перервати доступ до сайту і вивести його з пошукового індексу.

Дослівний переклад абревіатури DoS (Denial of Service) —«відмова в обслуговуванні». Це атака на обчислювальні системи з метою блокування доступу до системних ресурсів. Посилання масових запитів може проводитися з одного (DoS) або декількох пристроїв (DDoS). 

Зібрати юридично значущі докази такого впливу надзвичайно складно, а успішна атака зловмисників здатна завдати компанії відчутної фінансової шкоди.

HTTP і UDP-флуд — атаки, спрямовані на перевантаження серверів, підміну IP-адрес, перенаправлення потоку ICMP-відповідей.

Фішинг

Шахрайство з метою заволодіння конфіденційними даними. Кібершахрайники можуть використовувати підроблені доменні імена і створювати фальшиві сторінки, які практично неможливо відрізнити від оригіналів.

Віруси-шифрувальники

Віруси цього типу працюють за різними алгоритмами, шифруючи й перезаписуючи файли. В результаті документи залишаються на своїх місцях, але відкрити їх неможливо через розширення, що змінилося.

Основні механізми дії: фішингові розсилки, зараження через зовнішні служби віддаленого доступу і несанкціоноване завантаження шкідливого програмного забезпечення (drive-by атаки).

Атаки на ланцюжок постачання ПЗ

Атака проводиться шляхом використання підроблених чіпів або іншого впливу на комп’ютерну техніку і мережеве обладнання. Її головна небезпека полягає в неможливості обчислити, де і на якому конкретно етапі по шляху проходження від виробника до споживача в обладнання, сервер або софт вбудували закладку.

Прихований майнінг

Хакерська модель фінансового шахрайства. Існують версії вірусів, які проникають в комп’ютер жертви та активують шкідливу програму-майнер. Для цього модернізованим варіантам потрібно всього лише розмістити кілька рядків коду на сторінці сайту. Відвідувачі ресурсу навіть не підозрюють, що потужності їх комп’ютерів долучають для прихованого майнінгу криптовалюти.

Будьте першим, хто прокоментував "Топ-5 найпоширеніших видів хакерських атак"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*