ТОП-10 кращих різдвяних та новорічних фільмів, які піднімуть настрій

Різдвяні свята наближаються. Разом із ними настає час теплих затишних вечорів, сімейних вечерь та зустрічей перед телевізором.

Офіційні новорічні вихідні цього року:

 • 23, 24 та 25 грудня – Католицьке Різдво.
 • 30, 31 та 1 січня. Замість 31 грудня понеділка українці відпрацьовуватимуть в суботу 29 грудня.
 • 5, 6 та 7 січня.
 • У дітей нашого міста канікули триватимуть з 22 грудня по 13 січня.

Зважаючи на низку вихідних днів, саме час приділити увагу найкращим різдвяним та новорічним фільмам, які неодмінно піднімуть настрій усій родині.

 1. Першим звичайно відмітимо «Один вдома». Це класика різдвяного кіно. Історія про хлопчика Кевіна, якого батьки залишили вдома, а самі відправилися у різдвяну подорож. Перша частина датується 1990 роком. Дві частини цього фільму містять талановитого актора Маколея Калкіна та незмінний сценарій – хлопчик сам удома проти бандитів.
 2. «Поки ти спав» – романтична різдвяна комедія з Сандрою Балок у головній ролі. Працівниця метро Люсі рятує життя незнайомцю та привозить його до лікарні. Родичі приймають її за наречену хлопця, який перебуває без свідомості.

 1. «Сім’янин». Фільм про успішного бізнесмена Джека у ролі культового актора Ніколаса Кейджа. Доля дає можливість усвідомити головному герою, що важливіше – матеріальні статки, але самотність; чи життя у невеликому будинку та посередня робота, проте люблячі діти та дружина.

 1. «Кучеряшка С’ю». Головна героїня у виконанні Елісон Портер давно вже виросла та стала відомою співачкою, але фільм з її участю завжди посідатиме вагоме місце у списку найкращих різдвяних фільмів. Він нагадує нам про справжні людські цінності та навчає нас щиро любити.
 2. «Три горішки для Попелюшки» – чехословацька казка нашого дитинства. Не було ні однієї дівчинки в перед та пострадянські часи, яка б не мріяла опинитися в ролі головної героїні.

 1. «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» – фільм 1961 року випуску, проте чудова екранізація твору Миколи Гоголя не залишить байдужим нікого. Доброта та щирість, традиції та звичаї українців та справжні чари подарують святковий настрій при перегляді цієї стрічки.
 2. «Привіт родині» з Сарою Джессікою Паркер у головній ролі. Старший син Еверет привозить свою дівчину на Різдво познайомитися з великою родиною та зробити їй пропозицію. Проте не так сталося, як гадалося.
 3. Ну куди ж без «Міцного горішка» з Брюсом Уіллісом на Різдвяні свята? Він обов’язково порятує світ, визволить свою дружину та переможе усіх терористів.
 4. «Чародії» – старий добрий радянський фільм-казка про події напередодні Нового Року за сценарієм братів Стругацьких.
 5. «Дванадцять місяців» 1972 року. Фільм-казка про дівчину, яку зла мачуха послала в морозну ніч за підсніжниками. А вона зустріла біля вогнища в лісі усі дванадцять братів-місяців.

БОНУС від редакції Times.zt:

«Полярний експрес» – мультиплікаційна історія про хлопчика, який перестав вірити в дива. Він відправляється потягом з іншими дітьми на Північний полюс, аби зустрітися з Сантою Клаусом. Провідником поїзда є сам Том Хенкс, упізнаваний в мультяшному герої.

Веселих свят!

Фото: мережа Інтернет

Будьте першим, хто прокоментував "ТОП-10 кращих різдвяних та новорічних фільмів, які піднімуть настрій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*