ТОП товари в Житомирі для дому в 2023 році Р

Є такі товари для дому, від купівлі яких неможливо втриматись, адже вони потрібні, корисні, функціональні та здатні підвищити якість вашого життя. Якщо це побутова техніка, що допоможе полегшити ваш побут, то її продаж в Житомирі за вигідними цінами здійснюється у магазині Венкон.

Вигідні пропозиції, товари та ціни

У магазині представлено тисячі товарів з різних категорій, що мають різні функції, дизайни та, відповідно, ціни, щоб кожен наш покупець знайшов саме те, що йому необхідно. А на основі симпатій покупців, формуються рейтинги товарів, і сьогодні пропонуємо ознайомитися з найзатребуванішою технікою поточного року.

Електрогриль Tefal GC451B12 Supergrill

Компактний гриль закритого типу для приготування улюблених страв, як на мангалі, навіть коли не радує погода чи немає можливості поїхати за місто. Рівномірне обсмажування та золотиста хрустка скоринка гарантована. Що б ви не обрали для себе: м’ясо, птицю, рибу чи овочі, завдяки контактному грилю, ви отримаєте неперевершені страви улюбленої просмажки.

Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1W

Традиційна та проста в користуванні мікрохвильова піч, що не лише полегшить розігрівання та приготування ваших страв, а й не завдаватиме додаткового клопоту з доглядом за нею. Сучасна технологія самоочистки мікрохвильовки за допомогою гарячої пари, позбавить вас зайвих турбот.

Кухонна витяжка Gorenje TH64E3BG

Незамінна річ на кухні – кухонна витяжка. Така модель має високу потужність і водночас низький рівень шуму, а також відмінні функціональні характеристики. Виконана в класичному дизайні, ідеально підійде до будь-якого інтер’єру. Завдяки надійним фільтрам, очищене повітря можна рециркулювати у приміщення (актуально, якщо немає можливості виводу витяжки на вулицю).

Фільтр для води Ecosoft Standard MO650MECOSTD з мінералізатором

Ефективний та простий у встановленні фільтр для проточної води, здатен надійно очистити воду від бруду, іржі та осаду, хімічних та біологічних домішок, а також пом’якшити її смак та зробити цілком корисною для вживання.

Пилосос Thomas Multi Cyclone Pro 14

Пилосос для сухого прибирання, з яким ви забудете про пил при очищенні, адже ця модель обладнана спеціальним контейнером для збору пилу та сміття, а завдяки технології мультициклон, контейнер надзвичайно легко очищувати.

Будьте першим, хто прокоментував "ТОП товари в Житомирі для дому в 2023 році"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*