Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

03 8 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

«Не знаю. Завтра чи післязавтра, може, вже скажуть тільки з посвідченнями…» – коментує ситуацію дама-кондуктор у міському тролейбусі. «Пільг нема! Навіть для інвалідів нема. До кінця карантину. А ви куди їдете? Вам вдома треба сидіти!» – каже кондуктор двом бабусям, які заходять у салон. Втім, каже без особливої експресії, бере з кожної по 5 грн. і видає квитки. Іронія в тому, що і кондуктор – приблизно одного віку з тими, кому треба сидіти вдома…

02 7 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)
04 6 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

Так, пенсіонери вже платять за проїзд. І, що цікаво, це жодним чином не відбилося на денній активності людей похилого віку. Незважаючи на припис сидіти вдома – пенсіонери атакують і міський комунальний транспорт, і приватні маршрутки. Де проїзд зараз, нагадаю, 7 гривень.

05 3 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

Куди не зазирни – пенсіонерів не менше 50% від загальної кількості пасажирів. А часто й більше. Але ось ці папірці, на думку міської влади, покладуть край інтенсивному «пенсійному трафіку».

09 2 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

На посвідченні мають бути вказані:

– назва підприємства/організації

– ЄДРПОУ/ІПН для ФОП

– П.І.Б. працівника

– посада

– П.І.Б. керівника

Втім, я підозрюю, що для кондукторів ЖТТУ та водіїв маршруток головною ознакою легітимності посвідчення буде кругла печатка. Без неї пасажира можуть не пустити в салон. Що там написано на посвідченні – мало кого цікавитиме.

08 3 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

Песимісти очікують, що введення проїзду за посвідченнями підірве і без того хирляве існування міського пасажирського транспорту. Багато людей активного віку офіційно не працевлаштовані. Багато хто звільнений через стагнацію економіки. Їм доведеться якось викручуватись. А звідки братимуть посвідчення з печатками пенсіонери – один Бог знає.  

01 6 - Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)

І може бути, як на цьому фото: один кондуктор, один пасажир…

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "Транспортний колапс у Житомирі відклали: у тролейбус ще пускають без посвідчення (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*