Трирічну Сашу, яку бабуся залишила в ТРЦ “Глобал”, забрала мама

Вчора, 20 квітня, дівчинку Олександру, яку залишила власна бабуся в торговельному центрі, нарешті мама забрала додому. Про це повідомив заступник начальника служби у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Кур’ята.

За словами чиновника, причин не віддавати дитину матері не було, адже скарг на матір з приводу невиконання батьківських обов’язків до соцслужб ніколи не надходило. Дітей мама виховує разом із їхнім біологічним батьком.

Мама – житомирянка. На початку війни вона переїхала до Кременчука. У телефонному режимі ми з нею спілкувалися. Вона дуже хвилювалася за цей інцидент. Пояснила, що, дійсно, за усною домовленістю зі своєю матір’ю – бабусею дитини, залишила дочку їй. Фактично з жовтня 2022 року дитина проживала з бабусею у Житомирі. Мама багатодітна. У неї ще на вихованні четверо дітей, які перебували з нею у Кременчуці“,

– розповів Вадим Кур’ята.

Разом з тим житомирські чиновники направили на Кременчуцьке управління у справах дітей листа, аби фахівці обстежили умови проживання сім’ї дівчинки. За висновками фахівців соцслужби, орендована родиною квартира облаштована всім, що потрібно для дітей.

Відтак за рішенням комісії з питань захисту прав дитини ЖМР, Олександру мати забрала додому у Кременчук.

Ми зібрали екстрене засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядали це питання. Ставлення мами до дитини, її постійні телефонні дзвінки не давали нам права не віддати дитину. Проте її попередили, щоб вона змінила своє ставлення до дітей, бо все ж таки тривалий час дитина перебувала у бабусі. А конфлікт виник через те, що мати дівчинки не вчасно переказала кошти своїй матері, бабусі дитини, на її утримання. У зв’язку з цим, це зі слів бабусі, вона таким чином вирішила насолити матері“,

– зазначив Вадим Кур’ята.

Будьте першим, хто прокоментував "Трирічну Сашу, яку бабуся залишила в ТРЦ “Глобал”, забрала мама"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*