Тривожне свято – настрій бойовий! В Житомирі відзначили День Незалежності (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 24 серпня, у Житомирі на майдані Корольова відбулося невеличке театралізоване дійство, захід, присвячений Незалежності України.

Україна святкує 31-шу річницю Незалежності. Довгий та важкий шлях довелося пройти, щоб нарешті Україна змогла повернути собі свободу. Тепер ми виборюємо її знову. 

“Незалежність нам не дається просто так, її треба виборювати, здобувати в запеклій боротьбі. Цьогоріч дата 24 серпня – це не лише відзначення Дня Незалежності України. В цей день минає рівно пів року з початку повномасштабної війни. Ми маємо жити і виборювати свою Волю і Незалежність й бути об’єднаними, бо тільки разом ми переможемо!” – наголосив у своїй промові Віталій Бунечко, голова Житомирської ОВА.На майдані співали лунали українські пісні, показали міні-виставу, під час заходу також відзначили житомирян визнанням заслуг.

Захід було призупинено, адже, як не “дивно”, пролунала повітряна тривога.

“Ми знаємо, що сьогодні була сирена, тривога, але кожен на своєму місці, боєць, і ми зробимо свою справу, і сподіваюсь, що все пройде добре. А це таке театралізоване дійство, яке присвячене Дню Незалежності нашої країни, яке називається “30 Незалежних + 1 Бойовий”.” – розповідає Наталія Тимошкіна, головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України.

По закінченню тривоги, театралізоване дійство все ж встигли до кінця показати, а вже після закінчення пролунала вкотре тривога…

НСУ привітав українців на окупованих територіях з Днем Незалежності (ФОТО)

4 лютого кремль телефонував в ОП: їх послали

Будьте першим, хто прокоментував "Тривожне свято – настрій бойовий! В Житомирі відзначили День Незалежності (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*